Duben 2017

Sraz absolventů

15. dubna 2017 v 18:53
Ku příležitosti začátku školního roku se Bradavická škola rozhodla uspořádat sraz všech absolventů. Pokud jste už odrostli Bradavicícm, ale stále se Vým stýská či chcete vidět známé tváře, tak neváhejte. Nastartujtes svá košťata, nachystejte se na přemíštění či využijte velkého krbu a připojte se k párty.

Sraz absolventů najdete na fóru (Prasinky, Zraz Tri Metly).

WANTED

15. dubna 2017 v 18:47
Dead or Alive...

Jak jistě víte, tak na boku v menu máme rubriku, kde se můžete poptat po postavě, krerou hledáte. Noví hráči možná ocení možnost se přidat do hry a mít tam nějakou dějovou linku pro svou postavu, starší hráči by rádi někoho, kdo by oživil a obohatil jejich hru tím, že si adoptuje postavu, která by se do hry hodila.

Pro větší přehlednost jsme se rozhodli udělat rubriku na blogu, kde můžete zvěřejnit postavu, pro kterou by se mohl najít hráč. Jediné co musíte udělat je napsat do fóra, jakou postavu máte a přidat k ní nějaké bližší popis. Hráči na postavu se pak mohou hlásit, jak na fóru, tak i zde na blogu. A jak všichni víme, tak skoro vždycky se najde nějaký sourozenec, který by se mohl přestěhovat do hradu.