Září 2016

0.1 / Soutěž

26. září 2016 v 21:27
Máme tu první soutěž nového školního roku, který se nám šnečím tempem rozjíždí. Jako vždy se mohou soutěže zúčastnit všechny zaregistrované postavy (ano, i ty dospělé) a body budou přičteny kolejím do soutěže o školní pohár. A o čem bude dnešní soutěž?

Výsledek obrázku pro wand gif

Na fóru má konečně každá postava svou hůlku, takže by bylo fajn o ní něco zjistit. Na internetu se dá vyhledat spousta materiálu, který popisuje dřeva hůlek (viz. Pottermore, pro neagnličtináře Česky z Pottermore), a taktéž materiály o různých jádrech, délkách a pružnosti, kde se vysvětluje, v čem je hůlka dobrá, v čem není a podobně. Většina stránek je v angličtině, můžete použít nějaký překladač a nebo přinejhorším se můžete zeptat nás a my vám to zkusíme přeložit či tak. Taktéž pod seznamem hůlek je naše tabulka, která říká v čem je jádro nejlepší a nejhorší. Samozřejmě každá postava je jiná, každá hůlka je jiná, takže vše nemusí pasovat. Je jen na vás jak se s tím poperete.

Soutěžní příspěvky prosím vkládejte pod profily vašich postav na fóru.

Představitelé kolejí

25. září 2016 v 21:00
image
kolejní ředitel
-
prefekti
Kara Vance × Mark Debenhams
Rita Parker × Alexander Hamilton
Gracie Umbridge × Ryan Goover
primus
Eleanor Ridley

Hola, hola - škola volá

8. září 2016 v 21:50

Jak již nadpis článku napovídá, tak nadešel čas pro každoroční cestu do Bradavic. Ta letošní se odehraje na našem fóru (zde). Kdo můžete, tak se prosím zúčastněte, aby se hra zase trochu dala do proudu. Věříme, že hra nebude mít zrovna svižné tempo, takže se nebojte, že nebudete mít čas.

Druhá věc je ta, že hledáme profesory do našeho týmu. Není potřeba mít reálné hodiny, ale bylo by pro hru skvělé mít nějaké posili v hradu z řad dospělých. Pokud máte zájem o pozici profesora (a nejlépe zároveň kolejního Mrzimoru či Havraspáru), neváhejte a napište nám na bradavicerpg@gmail.com