Registrace studenta

10. srpna 2016 v 21:41
Requited ScriptVítej,

jsme rádi, že jsi se rozhodl/a připojit se k nám a stát se studentem slavné Bradavické školy čar a kouzel. Je jedno, jestli znáš všechny knihy zpaměti nebo znáš příběh Harryho jen z plátna kin, tady jsi vítaný. Jak jistě víš, tak Bradavice jsou škola, kde se mladí čarodějové učí kouzlům a lektvarům. Ale, jak se říká, tak škola není všechno. Čarodějové, stejně jako normální lidé, navazují nová přátelství, potkávají je různá dobrodružství, dostávají se do potíží, někdy se do někoho zamilují nebo někoho z celého srdce nenávidějí. Samozřejmě je tu ta výhoda, že svého nepřítele nebo soka v lásce můžete proměnit v žábu.

Tento blog funguje na principu hry RPG. Pokud nevíš, co to je, tak si to zkus vygooglit a nebo si přečti TENTO článek, kde ve zkratce vysvětlujeme základní principy. Samozřejmě i pokud hrát umíš, tak je dobré se na článek podívat, aby jsi se ujistil/a, že hrajeme zde stejně jako ty.

Jako další bylo dobré, kdyby jsi si přečetl/a PRAVIDLA blogu. Ty jsou opravdu důležitá a vysvětlí ti základní věci tady u nás. Samozřejmě pokud něčemu i tak neporozumíš, nebo nenajdeš odpověď v pravidlech, tak se na vše můžeš zeptat v záložce 'Dotazy', kde ti někdo rád odpoví.

O něco méně důležité je přečtení si školního řádu. Ten slouží především pro tvou postavu a její orientaci ve škole.

Pokud se chce registrovat, ale zatím nemáš jasnou představu (nebo chceš ve škole někoho znát), tak se určitě podívej nad záhlaví do záložky 'Hledám postavu', kde obvykle už registrovaní hráči nabízejí různé své příbuzné nebo kamarády.


Requited Script

Protože máme málo mladších studentů, tak každému, kdo bude hrát od prvního ročníku, nabízíme nějaké malé výhody k registraci, které můžete a nemusíte využít.

1. Můžete se přidat k čistokrevnému rodu, na výběr máte zde.

2. Můžete si přivést jiné zvíře. Na hradě je povoleno mít (jak jistě víte ze školního řádu) kočky, sovy, žáby a potkani. K této registraci nabízíme bonusová zvířata: hady (ne jedovaté!), kluběnky, různé druhy hlodavců, želvy, ještěrky.


3. Můžete si vybrat jednu kolej (opravdu jen jednu), do které vás v žádném případě nezařadíme.


Requited Script

Vyplněnou registraci, kterou najdete níže, odešlete na e-mail bradavicerpg@gmail.com. Po odelání registrace budeš začínat jako předškolák či student prvního ročníku (záleží v jaké fázi školního roku se registruješ).
Celou registraci vyplňuj z pohledu postavy.


1. Celé jméno? (viz. Jak si vybrat jméno)

2. Do jaké koleje by jsi opravdu nechtěl/a patřit?

3. Do kolika hodin můžeš být venku na pozemcích?

4. Který předmět by jsi chtěl/a v Bradavicích studovat nejvíce?
a) astronomie, b) létání, c) péči o kouzelné tvorů, d) studium mudlů

5. Jaký předmět by jsi klidně vynechal/a?
a) přeměňování, b) lektvary, c) kouzelné formule, d) obranu proti černé magii

6. Jaká věc ve tvém pokoji je pro tebe nejdůležitější?

7. Jaký lektvar by jsi umíchal/a jako první?
a) lektvar štěstí, b) lektvar lásky, c) vlkodlačí lektvar, d) veritasérum

8. Jakou knihu by jsi si nejraději přečetl/a?
a) Pýcha a předsudek, b) Hunger Games, c) Havran, d) Eragon

9. Vyber si jedno ze dvojice:
a) pravá x levá
b) rozbřesk x západ
c) hvězdy x měsíc
d) bílá x černá
e) les x řeka

10. Chceš hrát famfrpál?


11. Jaký je nejhorší a naopak nejlepší rys tvé povahy? (Opravdu jen jeden - nebude mít vliv na registraci)

Requited Script

Jakmile odešleš na e-mail registraci tak počkáš, kým si ji někdo z administrátorského týmu přečte, a pošle ti krátkou zprávu s potvrzením, že nám registrace došla.

Do 14 dnů pak očekáváme vyplněný profil tvé postavy. Jak má vypadat profil, co vše v něm má být, ale také drobné rady, najdeš ZDE. Profil prosím vlož na fórum (Jak se dostat na fórum) do složky profily -> nezařazení.

Pokud si chceš s někým zahrát, tak je dobré napsat do 'Pokecu' (pod záhlavím), kde se ti někdo ozve, pokud bude mít na hru chuť a náladu..


Rozřazení do kolejí proběhně při zahájení školního roku.

 


Aktuální články

Reklama