Květen 2015

Chcete si vybrat kolej?

22. května 2015 v 21:21
Chcete si vybrat kolej? Ano, je to možné, i když ne asi pro všechny lákavé. Provedli jsme součet postav, které se nacházejí v jednotlivých kolejích a rozhodli jsme se, že by bylo hezké vyrovnat počty. Tudíž nabízíme některá volná místa v kolejích: jedno holčičí místo v Havraspáru a tři klučičí místa v Nebelvíru. Pokud máte zájem, tak při registraci postavy napište, že si postavu registrujete v rámci této nabídky.

KolejKlukůHolekCelkem
Zmijozel5510
Havraspár6410
Nebelvír178
Mrzimor3811

0.2 / Soutěž

22. května 2015 v 21:08

Tak trochu přemýšlím, jestli jsme tu vůbec měli soutěž jako je tato. Ale osobně si myslím, že ne, a pokud ano, tak asi nebyla moc úspěšná, když si na ni nepamatuji.
Tato soutěž je pro všechny pisálky a spisovatele. Úkolem bude napsat povídku na zadané postavy a témata. Oboje bude sepsáno, ukryto pod čísly a čekat, kdo si co vylosuje. Losování proběhne pro přihlášení soutěžících. Jako obvykle je přihlašování otevřeno v komentářích, pokud máte otázky, tak směle do toho.

0.2 / Bleskovka

5. května 2015 v 16:07
Na bleskovku můžete odpovědět s jakoukoli postavou, ale pouze studentům se přičtou body ke kolejnímu boji o školní pohár. Body budou uděleny za každou správnou odpověď. Soutěžit v této bleskovce můžete pouze s jednou jedinou postavou, pokud budete odpovídat za víc postav, tak se body nepřičtou žádné.

Studentská rada

5. května 2015 v 16:04
Jak jste si mohli povšimnout, tak aktivita na blogu se poněkud zmenšila. Bohužel den má jen 24 hodin, takže se nedá stihnout všechno. Bohužel se díky tomu zmenšila i aktivita studentské rady. V rámci chutě to tu oživit proto vyhlašujeme výběrové řízení právě do zmiňované studentské rady. Jde víceméně o pomoc s dějem ve hře, novými nápady, blogem a podobně kolem a kolem. Přeci jen víc lidí = více nápadů a více času.
Proto všichni, kdo máte zájem být v radě, tak nám napište na e-mail. Zároveň i vy, kteří už v radě jste, se prosím ozvěte, jestli chcete zůstat nebo ne. A aby toho mailování nebylo málo, tak vy, co máte pravomoc schvalovat profily, tak nám taktéž napište, jestli o to pořád stojíte. Ano, trochu si kontrolujeme, koho kde máme.

STUDENTSKÁ RADA
  • Adalia Abenthy
  • Elias Garroway
  • Marzellus McKlein
  • Skye Murray

SCHVALOVÁNÍ PROFILŮ
  • Adalia Abenthy
  • Elias Garroway
  • Marzellus McKlein
  • Skye Murray
  • Willow Moot

Zápisový list

5. května 2015 v 15:56
Milí zlatí,
pokud se vaše jméno ocitlo na pekelném seznamu, tak se ničeho neděste. Jednoduše pozvedněte svůj brk a kuřím okem podepište tento pergamen níž v místě tomu určeném.


Aine Gray (Nebelvír)
Anne Fleming (Havraspár)
Cynthia Abeley (profesor)
Ethan Jenkins (Zmijozel)
Jonathan Crawford (Nebelvír)
Michelle Darrow (Mrzimor)
Morrigan Perewell (Zmijozel)
Quentin Crawford (Havraspár)


0.1 / Soutěž => výsledky

5. května 2015 v 15:44
Nebelvír: 20 bodů
Mrzimor: 20 bodů
Zmijozel: 10 bodů
Havraspár: 5 bodů