Duben 2015

Let's Go Party

27. dubna 2015 v 21:25
Drazí spoluobyvatelé Bradavického hradu,
už zde bylo mnoho akcí, ať už veřejných, či tajných, vedením pořádaných, či studenty naplánovaných. Akce, která se v nejbližší době chystá, je v obou případech typem druhým. Co se věku týče, výtaní jste všichni, ať už jste studentem kteréhokoliv ročníků a koleje. Po celý týden můžete ve škole narazit na poměrně obyčejně vypadající lístečky s inkoustem očarovaným tak, aby byl viditelný jen pro osoby mladší 18-ti let, které obsahují základní informace. Pochopitelně jste se o tom také mohli dozvědět od svých přátel, nebo jste možná měli dokonce i to štěstí a vše se vám doneslo hned z první ruky, lépe řečeno z úst dvou mrzimorských studentů, kteří mají toto celé na svědomí. Co se zabezpečení týče, kouzly se na něj šetřit nebude (přeci jen bude potřeba pár bodů školního řádu porušit), nebudou chybět odhlučňovací zaklínadla, věk-omezující kouzla, zastírací čáry a mnoho dalších vymožeností, na které si jen dva studenti pátého a šestého ročníku mohli vzpomenout, popřípadě vyhledat. I tak by však nebylo na škodu se cestou do sklepení nezdržovat ve velkých skupinkách a zbytečně na sebe neupozorňovat.

Reálné údaje:
Datum: 1. nebo 2. 5. 2015
Začátek: 18:00 až 18:30
Místo konání: Sklepení
Pořadatelé: Julian Chapman, Katharina Wildgrube
Do komentáře prosím zapište účast a taky den, který by se vám více hodil.

0.1 / Bleskovka

13. dubna 2015 v 15:07
Na bleskovku můžete odpovědět s jakoukoli postavou, ale pouze studentům se přičtou body ke kolejnímu boji o školní pohár. Body budou uděleny za každou správnou odpověď. Soutěžit v této bleskovce můžete pouze s jednou jedinou postavou, pokud budete odpovídat za víc postav, tak se body nepřičtou žádné.


0.1 / Soutěž

5. dubna 2015 v 11:37
S novým školním rokem je tu i nová šance na získání školního poháru, neskutečné slávě a bodům na konto koleje. Do soutěže se mohou zapojit všichni, ať už studenti či profesoři, i když je pravda, že profesorům se to bohužel nezapočítá do žádného bodování (tedy budou mít plus u nás). Takže hurá do toho, protože která kolej by jako jediná chtěla mít nulu na svém kontě?