Leden 2015

Slavnostní ukončení školního roku

23. ledna 2015 v 21:27
Ani nevíme jak, ale školní rok pomalu dospěl ke svému konci. Zkoušky NKÚ a OVCE již započaly, takže přejeme všem studentlm šťastnou ruku při výběru otázky, tématu či okruhu, snad všichni projdou úspěšně a nikdo nebude muset opakovat ročník. Výsledky zkoušek se studenti, jako vždy, dozví v první polovině prázdnin. Tudíž neztrácejte nervy a přijďte na slavnostní večeři do Velké síně, naposledy si popovídejde se spolužáky či učiteli, než se rozjedete do svých domovů.

Ještě nám zbývá vyřešit pár drobností. Famfrpálový zápas na fóru započal a stále čekáme na zbytek hráčů! Buďte tak laskaví a dostavte se, aby se alespoň jeden zápas dohrál. Taktéž dořešte své zkoušky a dejde nám vědět, co a jak. A uděláme malou čistku postav. Ti, kdo se od dnešního dne do půlky prázdnin ani jednou nepřihlásí na fórum (aby dali vědět, že tu jsou), tak ty smažeme.

A co ještě dodat? Pokud chcete mít o prázdninách nějakou akci (ať už ji budete vypravěčovat nebo bez vypravěče), tak napište na mail a domluvíme se.

Slavnostní ukončení školního roku proběhne 7.února o 19:30.
Zraz o 18:00 na lúke.

EDIT: Prosím napište, kdo a v kolik se zúčastní.

Velikonoce

8. ledna 2015 v 14:46
Velikonoce jsou za dveřmi. Uskuteční se 10.1 v 18:00 ve Velké síni.

Čeká vás menší hra, která začne ihned, co se všichni dostaví do Velké síně.
Proto bych byla ráda, kdyby se pod tento post podepsali všichni, kdo se zúčastní (100%) a ti, co mají více účtů, tak ti sem můžou přihlásit i více svých postav, je to na vás, jestli budete zvládat odpovídat za všechny.
O co vlastně půjde?
Hra spočívá v tom, že k vám bude přidělen partner, (Jeden z důvodů, proč je nutné se přihlásit a prosila bych, aby jste se přihlašovali nejpozději do pátku.) kterého budete během večera hledat pomocí hned několika nápověd, které vám budou zaslány na účet na fóru. (Pravděpodobně v sobotu odpoledne.) Nápovědy vám ale přesně neprozradí, kdo je váš partner. (Půjde nejspíš vždy o pár, kde bude kluk a dívka.) Navíc u vstupu do VS bude hochům přidělen zajíček a dívkám vajíčko. Ti nebudou jen jako nějakou připomínkou, ale když svého partnera najdete, tak si s ním věc vyměníte a podle toho vlastně i poznáte, jestli jste hledali správně, protože po správné výměně se přemístíte do kuchyně, která bude pro tento večer jinak vyzdobená, zde s partnerem strávíte večeři a snad se i lépe poznáte.
Doufám, že se vám Velikonoce budou líbit a přihlásí se vás, co nejvíce.:)