Prosinec 2014

4| Silvestrovský třesk

31. prosince 2014 v 15:04
A konečně tu máme první soutěž, která je věnovaná pohledu postav na danou věc. V Bradavicích se najde spoustu různých lidí. Jako všude jinde, tak i tu se najdou lidi, kteří nám sednou, které nemůžeme ani cítit a také ti, kteří jsou nám tak nějak jedno. A právě o tohle se bude jedna v soutěži, která se skládá ze tří otázek. Za prvé vyberte postavu, která by podle vás byla ideálním kamarádem vaší postavě. Postavy se mohou znát, nemusí, můžete vybírat podle hry či podle profilů, to je jen na vás, jak to zvolíte, ale zkuste vysvětlit proč právě tato. Druhou postavu vyberte naopak tu, se kterou víte, že by si určitě nesedla vaše postava, a ta třetí je taková obecná. Myslíte, že tu máme postavu, o které by se dalo říct, že ji buď můžete milovat nebo nenávidět, ale neexistuje nic mezi tím? Kdo to je?

3| Silvestrovský třesk

31. prosince 2014 v 10:55
Pokud jste se probudili před chvílí (stejně jako já), tak si můžete rozjímání nad šálkem kávy nebo čaje zpestřit krátkou a jednoduchou soutěží, která se bude týkat knižní předlohy.

1. Kdo daroval Harrymu neviditelný plášť?
2. Kdo zničil Zmijozelův medailonek?
3. Kdo byl před Voldemortem pánem bezové hůlky?
4. Jaký viteál byl ukrytý v sídle Malfoyů?
5. Kolik měl Voldemort viteálů?

2| Silvestrovský třesk

31. prosince 2014 v 6:00
První soutěž byla zaměřená na rozepisování a přemýšlení, tato soutěž je o dost jednduší, ale je jen pro dvanáct soutěžících. Teď nemusíte nad ničím přemýšlet, stačí si jen otevřít fórum a projít profily. A co v profilech hledat? Datum narozenin! Každý z dvanácti lidí si vybere jeden měsíc (nejlépe popořadě, takže první člověk - leeden, druhý - únor, atp.) a vypíšte, kdo a kolikátého má v tom měsíci narozeniny.

1| Silvestrovský třesk

31. prosince 2014 v 1:00
Abychom si takhle pozdě v noci nelámali hlavu (případně hned ráno po probuzení), tak začneme s něčím jednoduchým. U některých soutěží budete odpovídat za svou postavu, u některých ovšem za sebe jako za hráče. Pokud se soutěž zaměřuje na hráče, tak by bylo fajn, kdyby jste soutěžili jen jednou, tedy pokud netrpíte rozdvojenou-roztrojenou osobností. V takovém případě asi můžete odpvídat za všechny své já ^^

Tato první soutěž se bude věnovat reálnému pohledu hráče. Vzpomeňte si na všechny své oblíbené postavy z předlohy. Která postava je vaše neoblibenější? Opravdu jen jedna jediná a zdůvodněte proč.

Famfrpálový zápas

30. prosince 2014 v 17:01
První a pravděpodobně jediný zápas rozhodne o všem! Tentokrát bude hrát tým Nebelvíru proti týmu Zmijozelu. Hráči z Havraspáru pak doplnili díry v týmu zmíněných kolejí. David Blackwood a Erene Sendrielsons nastoupí za Zmijozel, Alec Aylesbury za Nebelvír. V RPG normálně tým Havraspáru funguje. Zatím jsme to udělali tak, že jsme vyškrtli jednoho střelce, ale případně se to dá udělat tak, že se bude hrát na tři střelce a jednoho odrážeče, což by bylo asi lepší, ale necháme to na vaší domluvě, resp. na Chuckovi/Davidovi a Anlonovi.
Zápas bude mít na starosti Marzellus McKlein a Alistair Hunter.
Silvestrovský třesk

30. prosince 2014 v 16:12

Zítra nás čeká poslední den a poslední noc v roce 2014. Pro většinu lidí je to čas, kdy přemýšleji o uplynulém roce, o tom, co se jim povedlo či nepovedlo, dávají se předsevzetí do roku dalšího a případně se pije, pije a pije. U nás je to poslední šance v tomto kalendářním roce, jak získat body pro svou kolej, trochu si zasoutěžit a procvičit si mozek ^^. Od půlnoci do půlnoci se můžete těšit na různé soutěže, které vám snad zpříjemní silvestrovské oslavy.Veselé Vánoce

23. prosince 2014 v 19:12
Za celý náš tým bych vám všem ráda popřála šťastné a veselé Vánoce. Prožijte je se svými blízkými bez hádek, v psychické pohodě, bez stresů a nestíhání. Konec konců vánoční svátky jsou jen jednou v roce, je to speciální událost, tak proč si ji kazit zbytečnostmi. Hlavně si odpočiňte a pořádně se nadlábněte. Chceme vám poděkovat za přízeň, kterou nám věnujete, a hlavně mnohým za pomoc. Je příjemné, když se na tomhle podílí víc lidí, sdílejí se nápady a návrhy, takže jen tak dál a budeme rádi, když se víc z vás zapojí.

Taktéž vám přejeme úspěšný nový rok, který brzy přijde. Ať se vám daří nejen v práci, ve škole či při zkouškách, ale ať jsme všichni zdraví a stále v příjemném rozpoložení.

A aby se neřeklo, tak pro vás máme i nějaké ty dárečky, které najdete níže.


Karaoke párty

18. prosince 2014 v 21:28
Máte rádi karaoke?

Chcete získat nějaké body, zasoutěžit si a zjistit, jak jste na tom se zpěvem? Další nápad z našeho e-mailu (pokud máte i vy nápady na oživění, tak pište). Jde o to, že na internetu je stránka, kde si (pokud máte mikrofon) můžete zazpívat karaoke, které se nikde neukládá a nikdo, kromě sousedů, vás neuslyší, takže ani nevadí, když vážně zpívat neumíte :D
Napadlo nás, že bysme udělali společný účet a vybrali dvě písničky, které můžete zkusit zazpívat. Poté byste napsali jaké jste měli skóré (věříme, že jsme všichni poctiví) a pár nejlepších by se dostalo do finále.

Kdo by do toho šel? Zapsat se můžete v komentářích, na fóru, v mailu...

Jinak můžete rovnou napsat, které dvě písničky jsou vám nejsympatičtější: Skyfall, I love it, Imagine, A Thousand Years, We Are The Champions, All Of Me, Let it Go.

Společné sledování Harryho

18. prosince 2014 v 21:11
Hezké předvánoční chvíle,

na e-mail nám přišel zajímavý nápad, který nám je docela sympatický, takže se o něj s vámi podělíme. Jednoho studenta napadlo, že by se mohl udělat hromadný skype hovor, při kterém by se všichni společně dívali na dohodnutý díl Harryho Pottera nebo StarKid potterovského muzikálu. Všichni by si film zapnuli ve stejnou chvíli a přes skype by se sdílely postřehy, poznámky, nápady... Bez webky, jen se zapnutým mikrofonem.
V komentářích máte prosto na prodiskutování tohohle nápadu, případně výběru filmu, data, atp.

0.8 / Bleskovka

14. prosince 2014 v 20:04
Od poslední bleskovky se toho moc nezměnilo. Nejvíce bodů stále má Nebelvír a naopak Mrzimor s Havraspárem se snad o pohár ani nezajímají :)
Jako obvykle - pokud vyplníte bleskovku, tak dostanete body vaší koleji, které se přičítají k soutěži o školní pohár.
Tentokrát je bleskovka inspirovaná trochu pokecem, kde padla otázka, která měla být v jedné z dalších tipovacích soutěží, ale nevadí. Tématem dnešní bleskovky je odhadnutí, kdo koho hraje. Myslíte si, že dokážete odhadnout, který hráč má více postav, a které z nich to jsou? Myslím, že někteří hodněkrát padli v pokecu, ale i tak...