Říjen 2014

Aleisha Naomi Hastings

30. října 2014 v 20:26


Celé jméno: Aleisha Naomi Hastings
Přezdívka: Ali
Datum narození: 8.5. 2071
Národnost: Španělsko-Americká
Krevní status: Mudlovský

Ročník: Pátý
Kolej: Nebelvír
Hůlka:
Patron: kůň
Bubák: Její sestra Mellody, po smrti, jako duch

Mazlíček: Sova pálená - Plumas

  • v z h l e d
Aleisha je dívka velmi štíhlé a sportovní postavy. Její výška se pohybuje okolo 170 centimetrů, takže z davu stejně starých dívek nebude vyčnívat, ale bude přibližně stejně vysoká jako ostatní. Může se pyšnit blonďatými, vlnitými vlasy a úzkým obočím. Dlouhé černé řasy lemují její krásné světle modré oči. Z obličeje jí vystupuje nos podobný tomu, který patřil její matce. Rty má plné, světle růžové, sem tam je zvýrazní nějakou rtěnkou nebo leskem.
Její levou ruku často zdobí nějaký ten náramek. Na krku nosívá náhrdelník ve tvaru kříže z pravého stříbra, ozdobený lesklými bílými kamínky. Snad nikdy jej nesundává z krku. Zdědila ho po své milované matce. Je silně věřící křesťanka, což je i dalším důvodem proč nosí zrovna náhrdelník ve tvaru kříže.
Nejčastěji se obléká do mudlovského oblečení. Je to logické, protože její rodiče byli mudlové. Samozřejmě, ve škole se obléká spíž do školní uniformy a hábitu, pokud to ale není nezbytné, rozhodně se do toho necpe. Cítí se lépe v nějakých šatech, halence, sukni či tílku. Pokud je chladněji, obleče si tričko s dlouhým rukávem, rifle nebo plátěné kalhoty či tepláky, mikinu a kabát nebo bundu.
Její pokožka je světlá a jemná, nezdobí ji žádné tetování, zato má na rukou a na nohou pár jizev. Všude po těle má také různé škrábance, modřiny a podobné bolístky. Většinu z toho má kvůli nepovedené jízdě na koni a následnému pádu. Když se začínala učit šermovat, několikrát schytala nějaké ty škrábnutí, ze kterých se následně vyklubali ošklivé jizvy. Normálně by si je díky svým schopnostem odstranila, ale je pár důvodů, proč si je nechala. Pár z těch jizev totiž způsobil její otec. Jednou byl trošku opilý a neudržel se. To je ten důvod, proč si jizvy nechala. Má je jako památku. Ano, člověk by řekl, že není moc hezké mít památku na špatné časy, ale i špatné časy měli nějaký vliv na ty dobré.
Jizvy pro ní prostě mají velký význam a nikdy by si je nenechala odstranit. Nikdy!

Francesca Carla Garibaldi

30. října 2014 v 20:18

Celé jméno: Francesca Carla Garibaldi
Přezdívka: Fran, Frankie
Datum narození: 11.4.2072
Národnost: Britsko-Italská
Krevní status: Dvojí krve

Ročník: 4.
Kolej: Zmijozel
Hůlka:
Patron: Kolibřík
Bubák: Labyrint. Její bubák má právě tuhle podobu, místa, ze kterého už se nedokáže vymotat a ona je v něm uvězněná, ztracená.

Mazlíček: Sameček ruské modré kočky jménem Gabriel.

  • v z h l e d
Nepatří do skupiny stereotypně pěkných dívek, proto si jí spousta lidí pamatuje právě díky jejímu vzhledu. Je něco jiného mluvit o tom, jak zapadá do společnosti a jak do své, už tak docela nesourodé rodinky. Určitě se víc podobá svojí mamce ale pořád má daleko do té pěkné dlouhonohé zrzky s drzým pohledem a milým chováním. První znaky, podle kterých poznáte, že je dcera již zmiňované ženy je například její pihatá tvář nebo vlnité vlasy.
Její pleť má takový střední odstín, přirozeně spíš světlejší ale díky času, který tráví ve slunné Itálii je její pokožka o něco měděnějšího odstínu, a hlavně jí vždycky přibude spousta pih a to nejen ve tváři. Tvar tváře není ničím zajímavý, typicky oválný, snad jen s o něco vyšším čelem, než je obvyklé. Oči jsou docela výraznou částí její tváře, minimálně vás upoutá jejich modrá barva, která by se jednoduše dala popsat jako bouřková. Vějířky řas nejsou dlouhé ale za to husté, obočí nemá nijak zvlášť výrazné, právě naopak. O nosu a rtech jen krátce, nos má docela krátký a trochu širší a rty plné a jakžtakž i souměrné a i za normálních okolností mají poměrně tmavý odstín. Dlouhé, vlnité vlasy nosí rozpuštěné snad pokaždé s výjimkou toho, kdy má vyvíjet nějakou sportovní aktivitu. Své vlasy dokáže jen těžko usměrnit, mnohdy jsou kudrnatější než jindy a tvoří i malé prstýnky. Mají tmavě hnědou barvu, která je málokdy jen hnědá, často v ní můžete vidět odstíny, které jdou až do rez a někdy i do odstínu zlatavé.
Postavou vás nevyvede z míry a ani neurazí, vypadá prostě adekvátně svému věku. Se svými 173 cm se řadí mezi vyšší dívky a to, že nějaký ten centimetr na její konto ještě přibude, se vůbec nevylučuje. Její postavě by se toho moc vytknout nedalo, teda minimálně ne, co se váhy týče. Štíhlou postavu má asi jako každá druhá dívka ale že by byla vychrtlá se o ní říct nedá. Ženské tvary jsou na jejím těle už více patrné, zaoblené boky a hrudník na tom také není mizerně. Díky sportu, do kterého se snaží aktivně zapojovat a to nehledě na to, jestli je to nějaký typ mudlovského sportu nebo famfrpál, je její tělo i pevné a nějaký ten sval byste na ní rozhodně našli.
Tohle je taková zjednodušeně popsaná verze toho, jak asi Francesca vypadá ale na dojmu, který ve vás člověk zanechá má podíl i to, jak je oblečený, a tady se dostáváme k další části. Prvně by asi bylo dobré zdůraznit, že na doslova holčičí oblečení si moc nepotrpí a to nemluvě o těch typicky holčičích barvách. I když stejně tak, jako jí můžete vidět v potrhaných džínách a tílku, tak ani sukně a šaty nejsou výjimka. Všechny tyhle vysloveně holčičí outfity ale doplňuje o něco svého, ať už způsob jakým to sladí nebo k tomu přidá něco, co tomu naprosto změní způsob, kterým byste to jindy vnímali. Často jí okolo krku visí nějaký náhrdelník nebo řetízek s přívěskem a o náramky také nemá nouze. Poslední věc, kterou by bylo dobré zmínit, je líčení. Někdy by jste na ní stopy po make-upu hledali jen marně, za to někdy je s rudou rtěnkou a černě zvýrazněnými oči opravdu k nepřehlédnutí.

Chcete být...

28. října 2014 v 17:37
... učitelem? Momentálně se nám po našem očistci uvolnilo spoustu míst na pozicích dospělých postav v Bradavicích. Kromě učitelé hledáme také jednoho ošetřovatele, nového kolejního Nebelvíru, zástupce ředitele a samotného ředitele Bradavic. Jak víte, tak mít hodiny není povinné, ale alespoň dvě za školní rok bychom uvítali, stejně tak trochu aktivní zapojování se do chodu školy. Přednost dáváme hráčům, kteří tu již jsou, protože víme zhruba, co od nich čekat, ale není to podmínkou.
Pokud máte zájem, tak napište na náš e-mail. Pokud zde již máte postavu, tak napište její jméno.

Volné předměty: astronomie, dějiny čar a kouzel, přeměňování, alchymie, péče o kouzelné tvory, studium mudlů, studium starodávných run, věštění, věštění z čísel, přemisťování

*Hledáme také praktikanty pro předměty: obrana proti černé magii, lektvary, kouzelné formule

* Praktikant je vlastně student pedagogické školy, který získává praxi v učení. Jsou o dost mladší než normální učitelé a podléhají kontrole učitelům, kteří mají tyto předměty na starost. Na praktikanta bereme jen hráče, kteří zde mají postavu, jsou zde aktivnější a jejich RPG je dobré!

Shaela Bianca Garibaldi

23. října 2014 v 9:56

Celé meno: Shaela Bianca Garibaldi
Prezývky: Shae, Bia
Dátum narodenia: 12.12.2069
Pôvod: britsko-taliansky
Krvný status: Polovičný

Ročník: 6. ročník
Fakulta: Bifľomor
Prútik:
Patronus: Činčila
Prízrak: Acromantula

  • v z h l e d
Pokiaľ Shaelu zazriete len niekde v diaľke, možno si ju ani poriadne nevšimnete. Pravdepodobne je to tým, že nie je typ dievčaťa, ktoré rado vytŕča z davu a púta pozornosť. Tým sa od svojho dvojčaťa skutočne veľmi líši. Nepotrebuje byť v centre diania, rovnako ako nepotrebuje, aby boli všetky oči v sále uprené práve na ňu. Neznamená to však, že nie je príťažlivá. To, čo v sebe má, ju od svojich britských, írskych či škótskych spolužiačok naozaj veľmi vyčleňuje. Je to totiž závan exotiky, ktorá je na jej sestrách oveľa postrádateľnejšia. Ona totiž z talianskej vetvy svojej rodiny pobrala najviac. Začína sa to jej úctyhodnou výškou, ktorá dosahuje 175 centimetrov. Rozhodne nepatrí medzi maličké dievčatá, práve naopak. Je vyššia ako niektorí chlapci. S postavou na tom taktiež nie je zle. Je štíhla, no nie vychudnutá, má výrazné ženské črty a vo voľnom čase športuje, aby sa udržiavala ešte viac fit. O jej pôvode však najviac svedčí jej pokožka, ktorá má jemný karamelový nádych, v lete oveľa výraznejší. Skvelo kontrastuje s jej veľmi dlhými hnedými vlasmi, ktoré nie sú ani vlnité, no ani rovné. Najradšej ich nosí rozpustené, keď jej voľne padajú hlboko pod lopatky. Nie je však typická bruneta s hnedými očami. Tie jej sú zvláštnej sivo-zelenej farby, ktorú ako jedinú vec zdedila po matke. Ich tvar má opäť po otcovi, rovnako ako nevýrazný nos a dominantné pery. Tie majú v zime ľahký ružový nádych, no v lete sú oveľa výraznejšieho červeného podtónu. Čo sa týka oblečenia, potrpí si na kvalitné materiály a značky. Narozdiel od Cris a jej ružovej mánie, ona má rada svetlé, menej výrazné farby. Najobľúbenejšou časťou šatníka sú letné šaty, no nemá problém s jeansami, svetrami, topmi či sukňami. Čo sa týka topánok na opätku, tie naozaj obľubuje, no kvôli výške pre ňu nie sú veľmi potrebné a ani vhodné.


0.4 / Bleskovka

23. října 2014 v 9:26
Na bleskovku můžete odpovídat do komentářů. Pište ovšem pod jménem své postavy a nezapomeňte připsat svou kolej. Odpovídat můžete do komentářů. Za každou správnou odpověď budou uděleny body, které budou přičteny vaší koleji u soutěže o Školní pohár, který se uděluje na závěr roku koleji s nejvíce body.Výsledky očistce

19. října 2014 v 0:42
Jak jistě víte, tak před několika dny se uzavřela čistka postav. Vzhledem k tomu, že tu nemáme víceméně nic povinného, tak je potřeba zjistit, kdo sem ještě chodí, a kdo už ne. Je to docela praktické z toho důvodu, že se tak uvolní zabrané vzhledy pro ty, kteří by je chtěli.
Ve výsledku se nezapsala kolejní profesorka Nebelvíru, stejně tak několik dalších zaměstnanců školy. Jako obvykle s nejméně studenty zůstal Mrzimor a překvapivě také Nebelvír. Zmijozel, i když přišel o dost lidí, tak je na tom s Havraspárem poměrně dobře.

Přesný seznam nezapsaných lidí najdete níže v článku.Mrzimor

13. října 2014 v 16:48
Maggie Bayard


Maggie Jane Bayard - 7.ročník

Havraspár

13. října 2014 v 16:39
Alec Blackwood


Kara Inez Vance - 4.ročník
Leith Jonathan Bayard - 6.ročník
Skye Rose Murray - 6.ročník
Sophie Grace Palmer - 5.ročník