Srpen 2014

Cesta do Bradavic

29. srpna 2014 v 12:34


Milí studenti, drazí profesoři,

ještě nedávno jsme se loučili ve Velké síni bradavického hradu, slibovali si, jak si o prázdninách budeme psát dopisy, možná se dokonce navštívíme, těšili jsme se, kolik nových zážitků a zkušeností získáme. Ať se léto vyvedlo jakkoli, tak opět přišel podzim a s ním i návrat do hradu. Expres Londýn - Prasinky vyjede 1.září v 11:00 z náastupiště 9 a 3/4 z nádraží King's Cross.

//
Pokud si chcete zahrát odjezd vlakem do školy, tak navštivte fórum, tam najdete odjezd vlaku pod Londýn => Mudlovský Londýn => Nádraží King's Cross. Tam najdete i další informace ohledně hry. Hrát ve vlaku není povinné. Jestli se této hry nezúčastníte, tak budete do hradu přesunuti automaticky. Cestu vlakem můžete začít hrát ihned (od začátku do konce cesty bude 1.září), na knihách prosím pořád hrajete v Londýně.

1. KOLO - Napíš, odfoť, pošli!

28. srpna 2014 v 16:55
TÉMA:

Matka Zem skrýva aj to najcennejšie!

ČAS:

od: 28.08.2014 -17:00 hod.

do: 04.09.2014 - 17:00 hod.


(Tvorbu posielajte priamo do komentárov, ak si neviete rady s uložením fotografie, tak nám ich zašlite na našú mailovú sovičku)

Napíš, odfoť, pošli!

28. srpna 2014 v 13:35
A je tu nová väčšia a dlhotrvajúca súťaž! Tešíte sa? Známe tváre z nášho prostredia ešte stále ani nevyjadrili to, či áno alebo nie, ale školský rok sa blíži a bolo by na čase získavať nejaký ten galeónik na nákupy, no nie?

Trystan Caden Garroway

23. srpna 2014 v 10:30
Celé jméno: Trystan Caden Garroway
Přezdívka: Trys
Datum narození: 15. 5. 2059
Národnost: Irská
Krevní status: Čistokrevný
Stav: Svobodný, bezdětný

Povolání: Pracovník Mezinárodní kouzelnické advokátní kanceláře
Kolej: Zmijozel
Hůlka:
Patron: Kanárek
Bubák: Stádo zvířat, které běží proti němu

 • v z h l e d
Už od prvního pohledu patří Trystan do rodiny Garrowayů. Jako ostatní členové jeho rodiny je opravdu dost vysoký. Ve svých 27 letech měří necelých 190 cm což jenom umocňuje jeho celkový vzhled. Nikdy neměl s výškou problémy, ale nejvíce se vytáhl ve svých 15 letech, tedy v pátém ročníku, kdy povyrostl o 20 čísel za rok, takže když přijel domů, všichni si o něm mysleli, že na něj někdo použil zvětšovací kouzlo. Už už do něj chtěli cpát zmenšovací dryák, když se mu je konečně povedlo přesvědčit, že to svedla sama příroda. Pak už rostl samozřejmě pomaleji a růst se mu zastavil až na hranici 18 a 19 roku. Jeho výška však není jediný společný rys, který mají téměř všichni Garrowayové, jsou zde i další rysy. Trystanův obličej je oválného tvaru s lehce špičatější bradou, kterou zdědil po matce. Vlasy má temně hnědé a nechává si je delší. Nejsou všude stejně dlouhé, už má vyzkoušené co mu sedí a tak to má už několik let. Vepředu je má kratší a postupně dozadu jsou delší a delší, až mu končí na krku. Právě tímto se snaží odlišit od svých mužských přátel, kteří mají většinou krátké vlasy. Má však temně hnědé oči, které nemá po nikom a je na ně právě proto ještě pyšnější. Jeho oči jsou tak akorát, ani velké ani malé a nad nimi se klene tmavě hnědé obočí, které je pěkně husté a poměrně rovné. Mezi očima má nos, který je již hodně typický pro rodinu Garrowayů. Je poměrně velký a je téměř totožný s otcovým. Postupně se rozšiřuje a stává se tak dominantou celého obličeje. Pod nosem se mu nachází plné rty, které však nemají červenou barvu, spíše jsou světle červené až skoro tělové, avšak jsou perfektně tvarované. Vrchní ret se skládá z pěkných dvou obloučků. Když už se Trystan usměje, objeví se mu na konci rtů za koutky drobné ďolíčky, které všem připadají roztomilé. Alespoň když byl malý, tak mu to rodiče neustále říkali a poukazovali na to, až ho to postupně začalo rozčilovat. Rozčilovalo ho to natolik, že se odnaučil usmívat. A až do teď má na tváři vždy jenom vážný výraz, když už se usmívá, to už něco znamená. Pokud se však rozesměje, můžete zahlédnout perfektně rovné bílé zuby, které jsou drobnější. Nebaví ho si holit každý den tvář a tak to i vypadá. Většinou se holí jednou za týden, takže ke konci týdne má již kraťoučké vousy, ale po většinu času má pouze krátké strniště. Jeho barva pleti je téměř po celý rok hnědá. Nikdo z rodiny to moc nechápe, ale on se opaluje doopravdy skvěle. Přestože tráví v kanceláři spoustu času a na slunci je poměrně málo, je vždy s prvním sluncem opálen a v létě jde až do tmavě hnědé. V zimě mu sice kůže bledne, ale oproti ostatním je stále tmavý.

Trystanova postava je hubená, ale přitom se na ní vyskytuje poměrně dost svalů. Přestože měl kdysi období, kdy se snažil posilovat víc, aby nabyla jeho postava trochu větších svalů, nikdy toho nedocílil. Jeho svaly se prostě nedokáží bez pomoci vytvarovat do těch obrovských, jako mají sprinteři nebo snad kulturisté. Ať dělal co dělal ani nějaké proteinové přípravky mu v tom nepomohli a tak se musel i on smířit s tím, že zůstane takový jaký je. Nyní sice zajde na nějaký ten sport párkrát týdně, ale jenom proto, aby si své svalstvo udržel. Na své postavě velice často nosí společenské oblečení, protože hodně času tráví v advokátní kanceláři, kde musí reprezentovat. Tam ho uvidíte vždy ve smokingu, popřípadě bez saka. On však toto oblečení nemá zrovna v oblibě. Raději se obléká do pohodlného oblečení, které je spíše sportovní než formální. Doma potom nepohrdne ani tepláky a mikinou. Jediný šperk který nosí a nikdy nesundává jsou kožené náramky, které nosí na pravé ruce, jinak nenosí nic. Obzvláště ne zlato a stříbro. Tyto dva materiály nemá rád a snaží se jim vyhýbat, protože mu připomínají jednu událost. Poslední zajímavější záležitostí s jeho tělem je drobné tetování na nártu pravé nohy. Má zde vytetovaného drobného kanárka, který je však zjednodušen, že vypadá tak nějak jako mayský symbol.

Outfity × 1

22. srpna 2014 v 22:24 Výsledky
1 × PIXIE ROOS

imagebam.com imagebam.com

Na nový rok o slepičí krok

22. srpna 2014 v 22:02
Do dalšího ročníku prochází:
 • Adalia Abenthy (6)
 • Alec Aylesbury (7)
 • Anlon Gardiner (7)
 • Daisy Willbond (4)
 • Etienne St. Clair (4)
 • Chuck Blackmore (6)
 • Leith Bayard (6)
 • Mitch Dawson (4)
 • Skye Murray (6)
 • Pixie Roos (5)

A ve stávajícím ročníku zůstává:
 • Tristran Milton-Mole (6)

Na návštěvě u | Rodina Thompson a Palmer

22. srpna 2014 v 18:20 Na návštěvě u
Gavin Thompson říká:

Dům se nachází v části Londýna jménem Bethnal Green. Konkrétněji je to na Crosslan Square.
Bethnal Green je jedna z chudinských čtvrtí Londýna, žijí zde především dělníci nebo nezaměstnaní nebo chudí lidé. A právě do kategorie chudí Gavin a jeho rodina patří. Jeho otec je totiž ustavičně ve vězení a z matčiného platu prodavačky na opravu domu nemají a na koupi nového už vůbec ne.


imagebam.com

Sophia Palmer říká:

Sophia žije v odlehlejší části města South Darenth, které leží jižně od Londýna, do kterého je to jen pár minut. Její dům je postaven v moderním stylu, avšak uvnitř si zachovává teplo domova a ve vzduchu jasně víří láska rodiny, která pohladí každého. Na první pohled vás může zaujmout dolní část domu, která je celá prosklená. Protože rodina Palmerových bydlí na kopci a v odlehlejší části, nemusí se obávat zvědavých a vlezlých pohledů sousedů. Horní část kontrastuje se spodkem domu a za zmínku stojí i okna, která nemají žádný pravidelný tvar, nemluvě o střeše, která rozhodně není postavena v křivkách.

imagebam.com

Na návštěvě u | Rodina O'Shea & Milten-Mole

21. srpna 2014 v 23:40 Na návštěvě u
Bethany O'Shea říká:

První obrázek, který posílám je dům rodiny O'Shea. Děti už většinou bydlí různě jinde po Británii, ale rodiče Bethany O'Shea stále žijí ve městském domě v centru Londýna poblíž Hyde parku, kam rádi chodí na sobotní pikniky. V domě také bydlí a pracuje domácí skřítka Wizzy, která nejen že je pracovita, ale také ohromně vtipná, takže si získala oblibu převážně u dětí, když ještě byli malí.

imagebam.com

Tristran Milton - Mole říká:

A druhý baráčkem je baráček rodinky žijící v Manchesteru. Z tohoto domu pochází Tristran-Milten-Mole. Moc času tam sice dnes už netráví, ale kdysi ten dům nazýval opravdovým domovem. Za domem je malá zahrádka a na ní stále stojí pískoviště a plastová skluzavka, i když žádné dítě v rodině nebydlí.


imagebam.com

Úkoly #

21. srpna 2014 v 23:30
Úkol se vztahuje ke článku 'Když tě naštve blbeček, mrskni po něm hrneček'. Samozřejmě se ale mohou zapojit všichni, kdo mají zájem a chuť. Prázdniny se nám blíží ke konci, takže by bylo už opravdu třeba dořešit, kdo projde a neprojde. Pokud někdo vyloženě víte, že si chcete nechat postavu ve stávajícím ročníku, tak napište do komentářů a my si ji "odškrtneme". V tomto článku budou obsaženy poslední úkoly, které vás mohou posunout do dalšího ročníku.

Oliver Stephen Lewis

13. srpna 2014 v 21:23

Celé jméno: Oliver Stephen Lewis
Přezdívky: žádné přezdívky nemá, nejradši je, když se mu říká prostě a jednoduše Oliver
Datum narození: 13. 9. 2069
Národnost: anglická
Krevní status: Kouzelnický

Ročník: 6.
Kolej: Zmijozel
Hůlka:
Patron: Liška
Bubák: On sám a okolo něj spousta ostatních lidí, kteří ho ponižují

Mazlíček: Oliverův mazlíček je výr velký, kterého pojmenoval Aiden.

 • v z h l e d
Co se týče jeho výšky, nikdy nepatřil mezi žádné velikány, se svými 178 centimetry poměrně zapadá mezi ostatní své vrstevníky. Pokud se budeme zajímat o váhu, skončíme pravděpodobně asi také někde na průměru. Svalstvo na své postavě také nějaké má, vždyť na něm značně pracuje. Hlavu mu zdobí čupřina, jejíž barva závisí hlavně na světle. Jednou se může zdát až do oříškova, podruhé však i černá jako havraní peří. Obvykle ji má, ne zrovna pečlivě, vyčesanou a nagelovanou nahoru. Má poměrně vysoké čelo, na kterém se nachází dosti nevýrazné obočí stejné barvy jako jeho vlasy. To se tyčí nad jeho neustále mírně vypoulenýma očima, jejichž duhovky mají hnědočernou barvu. Nos by Vás na jeho obličeji pravděpodobně nezaujal. Není ani nijak velký, ani obzvlášť malý, jen je trochu natočený vzhůru. Jeho rty nejsou zrovna nejplnější, mají mírně narůžovělou barvu a obzvlášť vrchní ret je dost vykrojený. Nesmíme opomenout, že jsou obvyklé zkroucené do jakého si úsměvo-úšklebku, který někdy mívá jedovatý nádech. Bradu má poměrně malou a nevýraznou, tak jako nos.

Pokud se budeme bavit o jeho stylu oblékání, nejčastěji volí jednoduchá jednobarevná trička, ať už s potiskem či bez, a džínsy. V teplejším období to jsou pak hlavně kraťasy nad kolena a různá lehká tílka. Co se bot týče, obvykle nosí tenisky, v létě pak jen nějaké vzdušné sandále či jednoduché žabky. Do společnosti si nejčastěji bere jen nějakou jednobarevnou košili a tmavé kalhoty. Třeba v takovém smokingu ho prakticky nemáte šanci vidět. Když se dostaneme ke kouzelnickému oblečení, hábity mu žádný problém nedělají, ovšem v oblibě je také moc nemá. Různé kouzelnické čapky a další podle něj blbosti úplně zavrhl a vlastní jen tu jednu špičatou, která je povinnou součástí školní uniformy. Ve školním roce samozřejmě nosí předepsané oblečení, ale že by bylo zrovna upravené, to se o něm říct nedá. Vázanku má povolenou a rukávy svetru či košile jsou obvykle vyhrnuté až k loktům.