Červenec 2014

Rada pro schvalování profilů

31. července 2014 v 19:29
Před nedávnem jsme trochu aktualizovali podmínky schvalování profilů. Místo na e-mail jsme dali podmínku, že se profily budou dávat na fórum, kde si je bude moc přečíst každý. Zároveň jsme chtěli vytvořit tým několika lidí, který bude profily schvalovat. Mělo by to fungovat tak, že když člověk přidá nový profil na fórum (profily -> nezařazení), tak jeden/dva lidi z týmu si ho přečtou a napíšou svůj názor. Buď profil schválí nebo napíšou, co by se mělo upravit. Jakmile to hráč napraví, tak se znovu profil přečte, a snad i schválí. Aby byl profil schválený, tak musí napsat do "komentářů" minimálně tři/čtyři lidi z týmu, že profil povolují. Jakmile bude povolen, tak se objeví tady na blogu.

Pokud máte nějaké další nápady nebo připomínky, tak se nám ozvěte do komentářů.

Členové týmu

  1. Marzellus McKlein
  2. Chuck Blackmore
  3. Skye Murray
  4. Adalia Abenthy
  5. Sophia Palmer
  6. Elias Garroway

Počasí - srpen

31. července 2014 v 9:00

1. týden (1. - 7. srpna)

Na to, jaký byl červenec krásný měsíc to začíná prvního srpna úplně jinak. Přestože je opravdu poměrně velké teplo, a to 22°C, už od rána hustě prší. Každý, kdo vyjde ze svého domu, musí mít deštník nebo pláštěnku, která ho alespoň maličko uchrání pod tou spoustou vody. Na chodnících a silnicích se tvoří velké kalužiny, a kanalizace tu vodu jen tak tak stačí posbírat. Teplota se díky tomu snižuje až na 16°C, kde se zastaví. Takový déšť vytrvá až do středy, kdy až v noci, kolem desáté hodiny konečně přestává pršet. Voda se přes noc pomalu vsakuje do půdy, ale definitivní sucho je až ve čtvrtek odpoledne, kdy naplno vysvitne slunce zpod mraků a ohřeje opět zem. Konec týdne se nese v duchu krásného počasí, kdy teplota vystoupá až k 28°C. Poslední den týdne se však opět zamračí a obloha zůstane zatažená. Vypadá to, že každou chvíli bude pršet, ale to se ovšem nestane.

Na návštěvě u | Rodina Gardinerů

29. července 2014 v 21:48 Na návštěvě u
Anlon Gardiner:

Gardinerovi jako hlavní sídlo své mladé rodiny zvolili Paříž. Rodné město Severina Gardinera, které jeho irskou manželku okouzlilo. Ovšem oba si uvědomovali, že mnohem lepší prostředí pro výchovu dětí bylo na venkově, kde je dostatek čerstvého vzduchu a prostoru pro pohyb. Právě proto je dům Gardinerů zvláštní. Dokonce velmi zvláštní i na kouzelnické poměry. Hlavní vchod do domu se nachází na rušné pařížské ulici, kde vedle sebe stojí na chlup stejné domy. Krásné staré stavby s bílou fasádou, která věkem nabrala šedivé barvy, delikátním zdobením, velkými okny a typickými balkónky. I první pokoje v domě vypadají jako ty, které známé z módních časopisů. Velké prostory, bílé zdi, dřevěná obležení a vkusný nábytek. Jak ale prochází člověk domem, tak má pocit, že se mění. Prostory se zmenšují, nejsou tolik vzdušné, ale jsou velmi přívětivé. Místo podlouhlých oken jsou tu skleněné stěny a výhled na zahradu s umělým jezírkem. Ze zadní strany domu není po pařížské eleganci ani vidu. Naopak tu stojí moderní, krychlový domek posazený někde daleko od hlavního města. Vlastně - kdo ví vůbec v jaké zemi.


imagebam.com imagebam.com

Rozdělení praktických NKÚ

29. července 2014 v 21:07
Anabella WeltchJonathan Warton
Alexandra MolleyMarzellus McKlein
Erene SendrielsonsMarzellus McKlein
Chuck BlackmoreElias Garroway
Leith BayardElias Garroway
Matthew LancasterJonathan Warton
Noah CampbellElias Garroway
Rachel ButlerMarzellus McKlein
Samantha HarmonJonathan Warton
Skye MurrayElias Garroway
Sophia PalmerMarzellus McKlein


Terence Lewis Keith

28. července 2014 v 12:45

Celé jméno: Terence Lewis Keith
Přezdívka/y: Terry
Datum narození: 9. 6. 2075
Národnost: Brit
Krevní status: Kouzelnický

Ročník: První
Kolej:
Hůlka:
Patron:
Bubák: Bouřka

Mazlíček: Kluběnka jménem Ally

  • v z h l e d
Na tomto chlapci nezaujme jeho výška, není vysoký, je menšího vzrůstu, hubenější postavy a nijak zrovna v davu svou postavou nevyniká. Když přidáte ještě jeho nevinný obličej, získáte vše, co si mohla tato ulhaná přetvářka přát. Kdo by také vinil malé dítě z mnoha problému a zla?
Velké, hnědé oči s řasy dlouhými, že mu je může závidět leckterá žena, vás přesvědčí pouze o tom, že toto dítě je plné života, zdravé, dětské zvědavosti a jakoby dychtili po novém a neznámém. To je pravda, ale Terencovi oči jsou to jediné, co na něm nelže. Jsou upřímné, a proto vás také přesvědčí, že je tím, za co se vydává. Avšak jeho růžové rty, s ďolíčky při úsměvu už nejsou tak upřímné jako jeho oči. Mohou být nevinné, mohou slova z nich vyznít sladce, nevinně nebo naivně, někdy také mohou říct bolestivou pravdu o komkoli, ale to není to nejhorší. Horší jsou ta slova, která z těch rtů nevycházejí. Kdo by řekl do chlapce s havraními, lehce zvlněnými vlasy, se zašpičatělou bradou a světlými tvářemi může být takový lhář, přetvářka a hyperaktivní tvoreček? Nejspíše nikdo.
Terence si nikdy nepotrpěl na tom, co má právě na sobě, roztrhané tričko, nažehlená košile, úzké džíny, volné kraťasy, tenisky nebo být klidně i bos. Je to jedno, protože tento klučina dopadne na konci dne vždy stejně, špinavý, rozcuchaný, s natrženými koleny a lokty. Je mu to jedno, on pouze potřebuje, aby jeho tvář byla stále nevinná a roztomilá, kdo by také chtěl pykat za problémy, které způsobí v té chvíli, kdy si právě natrhává nové tričko nebo ošoupané džíny, že?

Na návštěvě u | Rodina Adams

28. července 2014 v 12:39 Na návštěvě u
William Adams:

Pár let před Willovým narozením jeho rodiče zakoupili starý a již dlouhou dobu opuštěný dům v malé vesničce jen pá minut cesty od města Edinburgh. Celý jeho interir zrekonstruovali a značně zmodernizovali. Pár dní po nastěhování se zde narodil samotný Will a zde se svou rodinou žije až do teď.

imagebam.com imagebam.com

James Malcolm Walker

27. července 2014 v 9:35
Celé jméno: James Malcolm Walker
Přezdívka/y: Jim
Datum narození: 14. 7. 2060
Národnost: britská
Krevní status: smíšený

Zaměstnání: knihovník
(Kolej: Havraspár)
Hůlka:
Patron: albatros
Bubák: jeho staří spolužáci, kterými byl ve svém mládí šikanován

Mazlíček: -

  • v z h l e d
První, co by se zde mělo zmínit, je bezpochyby jeho výška, rozhodně to totiž není žádný trpaslík, právě naopak, z davu spíše vyčnívá, než se v něm ztrácí. Postavu však nemá zrovna nejsvalnatější, tedy ano, pár svalů by jste na něm asi našli, ale opravdu by toho moc nebylo, možná to bude tím, že většinu času raději tráví zalezlý u knih, než sportem.
Jeho vlasy mají světle hnědou barvu, to však záleží hlavně na světle a jiných parametrech, obvykle jsou poměrně krátce zastřižené, někdy se však stane, že Jim nemá čas si skočit ke kadeřníkovi, nebo vlasy nějak zkrátit jinak, a tak mu doslova přerostou přes hlavu (nikdy však dál než po ramena) a ani v ohledu denní péče se o ně nijak zvlášť nestará, většinou je prostě a jednoduše ráno krátce pročísne hřebenem, a pak je celý den nechá, tak jak jsou. Pod poměrně hustým obočím se pak skrývají jasně modré oči, které zaujmou určitě kde koho. Nos má poměrně rovný a (na rozdíl od očí) nezajímavý, podobně jsou na tom i rty pod ním, tak akorát plné a docela světlé.
Na kouzelnické oblečení si opravdu nepotrpí a obvykle nosí jen obyčejné tričko, ať už jednobarevné, nebo s nějakým potiskem, a k tomu nejčastěji černé kalhoty nebo obyčejné rifle tmavší barvy. K tomu všemu obvykle volí u něj neodmyslitelné černé conversky, které jsou již v dosti dezolátním stavu, a i když by je mohl James nějakým tím kouzle poupravit, nedělá to, má je rád takové jaké jsou a hodlá je nosit, dokud se úplně nerozpadnou.


Cecily van der Bilt

25. července 2014 v 22:54


Celé jméno: Cecily van der Bilt
Přezdívka: SiSi
Datum narození: 01.01.2071
Národnost: Americká
Krevní status: kouzelnický
Ročník: 4
Kolej: Nebelvír

Hůlka:
Patron:
Bubák: Žába

Mazlíček: -

  • v z h l e d
Ses má razantní postavu, když se postaví vzpurně, jde z ní až strach. S její výškou 180cm a při oblibě jehlových podpatků se není ani co divit. Příroda byla Ses velice štědrá a nadělila ji výjimečnou postavu symetrických tvarů. Krásné ženské křivky, doplňují štíhlé dlouhé nohy, které končí pod vysportovanou ideálně tvarovanou prdelkou. Na její dlouhé neposedné vlasy, které se jí často kroutí, nedá dopustit. Často používá žehličku, aby je měla rovné, nebo vytváří různé drdoly či copy aby na sebe upozornila. Od mala má přirozenou kaštanově hnědou barvu ale ráda si vlasy barví do všech odstínů hnědé a občas i černé. Má kulatý obličej s trošku větším nosem, který se jí nelíbí ale jako každá dívka si vždy na sobě najde chybu, kterou nemá.
Ráda ve svém šatníku používá tmavší, ale výrazné barvy jako je zelená, černá, rudá ale nepohrdne i růžovou nebo bílou. Její styl je na mladý věk poněkud nečekaný. Velice často nosí obepnuté pouzdrové sukně, saténové šaty, legíny, výstřední až vyzývavé topy a boty na jehlách střídá s balerínami. Ráda nosí černé vzorované silonky, které ladí s dalšími díly outfitu.

Lady Clarion Margolotta Angel von Überwald

25. července 2014 v 22:46
Celé jméno: Lady Clarion Margolotta Angel von Überwald
Přezdívka: Večernice a jen výjmečně důležití lidé v jejím životě jí mohou oslovovat Ree.
Datum narození: 25.září 2055
Národnost: Transylvánská
Krevní status: Dvojí krve

Hůlka:
Povolání: Profesorka přeměňování a studie starodávných run
Kolej: Zmijozel
Patron: černý panter
Bubák: Clarion má panickou hrůzu z medůz,což je asi jediná věc které se bojí. Její bubák je velká černá medůza s elektrickými chapadly.

Mazlíček: Clarion má dva mazlíčky. První z nich je malý černý had s modrýma očima,který je s ní už od mala. Jednou se k ní připlazil,omotal se jí okolo ruky a zůstal s ní. Pojmomenovala ji Panthea. Dále má netopýra...no spíše netopýrku pojmenovanou Nox. Vyřizuje s ní veškterou korespondenci což je občas nevýhoda protože létá pouze v noci.

  • v z h l e d
Každý v Lady Clarion okamžitě pozná krásku,i když ne každý prohlédne její tvrdou a temnou slupkou. Má bledou,skoro bílou pleť ktreou velmi nerada vystavuje slunci. Její pleť je bez poskvrnky,jizvy se strácí v měsiční bledosti její kůže. I když jí je třicet,jediné zárodky vrásek můžete spatřit u očí když se usměje.
Je poměrně vysoká,má 175 centimetrů,ale ráda svou výšku podtrhne podpatky takže i s nimi má takových 180. V davu ji pozná každý a jakmile ji jednou uvidíte rozhodně si na ni vzpomenete,protože není žádná "tuctovka". Odmítá vylepšování těla. Je velmi štíhlá a ohebná jako proutek. Má po pas dlouhé,husté,mírně vlnité vlasy černé jako noc,které má většinou zamotané do nějakého uměleckého,fascinujícího účesu. Rozpuštěné si je nechává velmi zřídka,když nepočítáme noc.
Má plné jemné rty na které velmi ráda používá červenou nebo tmavě purpurovou rtěnku která podtrhuje její rysy. Usmívá se pouze se zavřenou pusou,ale její úsměv dokáže omámit kdekoho. Má bílé rovné zuby a někteří si myslí,že má až moc špičaté špičáky,na což je velmi háklivá.

Když otevře svoje velké,krásné oči,většinu lidí překvapí že jsou znepokojivě modré. Až moc modré. Velmi ráda je podtrhuje hojným množstvím řasenky a výjmečně i černou kajalovou linkou. Většina lidí nevydrží dlouho její pohled,který jako by se do nich zavrtával. Když se na její oči podíváte blíže,zjistíte že jsou v nich kapičky zelené a červené. Na své oči je opravdu hrdá a ví,že je to její dominantní rys. Má perfektně upravené obočí.

Velmi ráda vypadá upraveně. Celkově je to velmi přitažlivá mladá žena,která není něco co byste mohli označit za přeběhlici,šlapku nebo něco podobného. Ovšem to neznamená,že svůj vzhled nepoužije jako zbraň.

Nosí dlouhé šaty,které se od pasu dolů rozšiřují,vždy s dlouhými rukávy a úzkým dlouhým výstřihem. Kalhoty,trička a šaty kratší než pod kolena u ní nenajdete,stejně tak žádné veselé barvy. Převažující barvou jejího šatníku je černá,ale pokud se dobře díváte najdete tam pár šedých,rudých a tmavě purpurových kousků. Mudlovské oblečení nesnáší je podle ní "nephohodlné,neforemné a nepraktické."

Mluví velmi spisovně,zřetelně a jasně. Tomu co říká je vždy velmi dobře rozumnět,takže se studenti nemohou vymlouvat na opak. Má jemný überwaldský přízkvuk,který ji však přidává na kráse. Například nějakému studentovi řekne. "Fíte fy co? Já si občas myslím,že máte místo mosku slámu pane Connore."