Evelyn Martha Levick

29. června 2014 v 23:03
Celé jméno: Evelyn Martha Levick
Přezdívky: Evy (Ívy), Ev (Ív)
Datum narození: 4. února. 2055
Národnost: Britská
Krevní status: Mudlovský

Povolání: Profesorka Bylinkářství
Kolej: Havraspár
Hůlka:
Patron: Saimiri
Bubák: Smrt

Mazlíček: Protože je Evelyn alergická na zvířecí chlupy a peří a miluje kočky, pořídila si bezsrstou kočku (tedy spíš kotě) Anat, podle Egyptské bohyně války. I když je bez srsti, Evelyn ji miluje nadevše.

  • v z h l e d
Evelyn si rozhodně na svou výšku stěžovat nemůže. Za svůj dosavadní život se vytáhlal do 175 centimetrů, a tedy nepatří mezi ty, co by nedosáhli na horní regály v obchodě, ale ani mezi ty, dvoumetrové chodící tyče kteé svou výškou upoutávají výraznou pozornost, když se musí sklánět, aby prošli dveřmi. V mládí vypadala jako normální vyspělá dívka, ale teď by jí nikdo netypl třicítku. Pořád si udržuje štíhlou, úzkou postavu, bílou jak pohádková Sněhurka k poměru se svými tmavě hnědými vlasy. Vlasy jí spadají do okolí ramen a v létě jí zesvětlají nebo spíše jí změní barvu na kaštanovo-rudou. Vlasy se moc nezabývá, jenom si je ráno učeše a pevnou gumičkou stáhne do ohonu nebo si uplete cop. Má oválnou tvář, jejíž hlavní dominantou jsou její ledově nebo spíš blankytně modré oči lemované dlouhými černými řasy. Když si myslí že jí student nebo kdokoli jiný nemluví pravdu, její oči se naplní přísným pohledem a donutí dotyčného říct pravdu (tedy většinou). V ten moment by ji nerozrušila ani její kočka Anat. Nos má menší, zakončený malým zakulaceným sovím zobáčkem. Naštěstí to není moc vidět. Rty má objemné světle růžové barvy. Opravdový úsměv od srdce jde u ní vidět často a hlavně nad pořádně a dobře odvedenou prací. Avšak může se pochlubit rovnými a bílými zuby.
Vždy chodí dobře upravená. Když se dostanete blízko opravdu blízko k ní, ucítíte jemný dívčí parfém. Nenosí silné ženské voňavky, aby omdlévali všichni kolemjdoucí. V její skříni se najdou různé druhy oblečení od pohodlných teplákových kalhot až po úzké a dlouhé večerní šaty. V její oblibě jsou spíše světlé barvy, ale společenské a večerní oděvy ladí spíše do ohnivě rudé a černé. Často ji uvidíte ve světlém tílku a lehkém svetříku. K tomuto kousku oděvu nosívá tmavě modré džíny nebo bílou sukni na kolena. Také ji můžete zahlédnout v bílém tílku a rozepnuté, zásadně kostkované košili. I k tomuto oděvu nosí tmavě modré džíny a nebo černé leginy. V chladnějších dnech nosí pruhované svetry s rolákem v hnědo- zelené a bílé barvě pruhů. Co se týče bot, tak na něj si dává velký pozor. Většinou si bere baleríny s centimetrovým podpatečkem. Na doplňky si moc nepotrpí. Na krku někdy nosí úzký zlatý řetízek.


  • p o v a h a
V první řadě je třeba říci, že Evelyn má dobré srdce a jde to vidět ze všech stran. Bezesporu je to milá a inteligentní mladá žena, která dokáže za všech okolností potěšit i utěšit. Většinu času kolem sebe vytváří auru plnou pochopení, ale i přísnosti. Dokáže být velmi milá schovívavá, ale musí se pro tuto její tvář něco dělat. Pokud ale splníte tyto požadavky, zajistíte si u ní dobrou pověst a na hodně dlouho. Miluje inteligentní a zábavné rozhovory, ať už se studenty nebo kolegy. Každopádně nikdy na nikoho nekřičí, pokud ji tedy opravdu nerozčílí do nepříčetnosti.
Hodně věcí si dokáže vzít osobně, lidem dokáže sice odpustit, ale na staré křivdy nezapomíná. Změnit její názor na něco je těžké, nerada se mílí, ale když potká nové lidi, myslí si o nich vždy jen to nejlepší, i když to tak je nebo ne. Nesnáší, když má pocit, že něco dostala, díky něčí laskavosti a ne svou vlastní zásluhou. Věc, kterou ovšem miluje je dobrodružství a nové zážitky.
Někdy musí přiznat, že Bylinkářství není ten nejdůležitější předmět, jako např. Obrana proti černé magii, Kouzelné formule nebo Dějiny čar a kouzel. Každopádně nemá ráda flákače, kteří se na hodinu nepřipraví či na ni ani nepřijdou a to ani mezi studenty ani mezi profesory. Jako profesorka může být vaším dobrým přítelem nebo nejhorší noční můrou, to závisí jen na tom, jak moc jste pro ni snesitelní. Nevadí jí ani tak studenti, kteří občas vyrušují, jako ti, kteří na hodině sedí tiše jako tělo bez duše a nic nedělají. Jakmile ji hodně rozzlobí, tak bývá rozladěná, přeskakuje v látce, štěká po studentech a ne zrovna podporuje jejich praktické dovednosti mírnou kritikou.

  • r o d i n a
Matka: Evelyn Levick roz. Mallow
Datum narození: 19. srpna. 2027
Krevní status: Mudlovský
Kolej: Nestudovala v Bradavicích
Povolání: Návrhářka interiérů

Otec: Jacob Levick
Datum narození: 21. května. 2026
Krevní status: Mudlovský
Kolej: Nestudoval v Bradavicích
Povolání: Zvěrolékař

  • h i s t o r i e
Evelyn se narodila 4. února roku 2055 na okraji velkého města Leeds. Ač se to mnohdy nezdálo, byli taková ideální rodinka. Jedna šikovná, zdravá holčička a milující se pár. Všechno se stále zdálo ideální a obyčejné. Evy si rozuměla jak s otcem tak s matkou a i přes jejich vytížení v práci s nimi trávila hodně času. Ve školce se jí moc nelíbilo a mezi dětmi nebyla moc oblíbená, těžko říct proč ale považovali jí za černou ovci, možná to byla jedna z věcí, které jí v té době trápily. Když jí bylo 5 let byla s rodiči na výletě u jezera, všichni se perfektně bavili a užívali si dovolenou. Ale Evy si z té dovolené odnesla vzpomínku, ne kterou bude s úsměvem vzpomínat do konce života. Když si hrála s kyblíkem na břehu, kyblík se zvedl, doletěl doprostřed rybníka, tam nabral vodu a doletěl zpátky. Vylila vodu do písku a jen se nevinně usmívala. Další roky jejího života ubíhaly v poklidu, ve škole patřila mezi chytré děti i když s dětmi a některými učiteli stále moc nevycházela. Kromě toho se nedělo nic převratného. V 11. letech jí přišel dopis z Bradavic a tak se po prázdninách stala jednou ze studentek Bradavic. Když si sedla na stoličku a na hlavu ji usedl Moudrý Klobouk, cítila se tak slavnostně, ale zároveň měla obrovskou trému. Klobou se moc dlouho nerozhodoval a zařadil Evelyn do Havraspáru. První čtyři roky probíhaly hladce, ale v pátém roce na Škole čar a kouzel přišly na řadu zkoušky NKÚ. Ty zvládla výborně, až na Obranu proti černé magii, z té vyšla z odřenýma ušima. Další rok pokračoval opět dobře a potom byly na řadě zkoušky OVCE. Ty prošla též výborně a i Obranu proti černé magii už zvládala. Poté pár let pracovala na Ministerstvu kouzel v Odboru pro dohled nad kouzelnými tvory, kde se projevila její alergie. Poté pár let pracovala v mudlovském světě v botanické zahradě a nakonec se ucházela o místo zde, v Bradavicích o místo profesora Bylinkářství.-> Co má ráda:
- rostliny
- zvířata
- jídlo
- upřímnost

-> Co nemá ráda:
- lež
- nespravedlnost
- když někdo nedochází na hodiny
- neplnění slibů

-> Silné stránky:
- trpělivost
- upřímnost

-> Slabé stránky:
- ústupnost

-> Co ji rozčiluje:
- lež
 


Komentáře

1 Sibyla McCarter (P) | 30. června 2014 v 13:02 | Reagovat

Hezký profil. Doufám, že se zkamarádíme

2 Evelyn Martha Levick | 1. července 2014 v 13:55 | Reagovat

Díky Siby. Můžu ti tak říkat?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama