Rachel Elizabeth Butler

19. května 2014 v 22:03

Celé jméno : Rachel Elizabeth Butler
Přezdívky : Rach, Ell
Datum narození : 21.6.2070
Národnost : Skotsko-Irská
Krevní status : Mudlovského původu

Ročník : 5.
Kolej : Zmijozel
Hůlka :
Patron : Fenek
Bubák : Ona sama, jak se topí.

Mazlíček : Samička puštíka obecného - Artemis.

  • v z h l e d
Rachel za jistých okolností působí křehce, hlavně co se vzhledu týče. Sice není typicky malá a drobná jako některé dívky ale to neubírá na dojmu. Měří 172 cm, se kterými se bez problému řadí mezi zlatý průměr. Její postava je na první pohled štíhlá a na druhý ještě štíhlejší, těžko se o ní dá hovořit jako o sportovním typu ale tělo má hezky zpevněné. Na ženských tvarech jí to ale ani zdaleka neubírá. Z dívky téměř bez jakýchkoliv křivek se vyklubala slečna s pěkně zaoblenými tvary na správných místech.
Odstín její pleti je celoročně světlý jen s tím rozdílem, že přes léto jí na nose a na tvářích vyskáčou světlé pihy. Její tvář má oválný tvar a jemně řezané rysy. Obličeji jasně dominují šedomodré velké oči, kterými pozoruje okolní svět. Nos má menší, rovný a zakončen je bambulkou, která je mírně zvednutá nahoru. Rty má úzké ale i tak plné a světle růžové. Obličej jí lemují tmavě hnědé obvykle kudrnaté vlasy. Pokud má vlasy kudrnaté sahají zhruba do poloviny ramen a logicky, čím rovnější je má tím delší jsou. Stylem oblékaní na sebe nějak moc neupozorňuje, tedy až na to, že je osobitá a nebojí se kombinovat. Stejně jako tlumené barvy má ráda ty zářivé a nepohrdne ani bílou nebo třeba černou. V jejím šatníku najdete šaty, sukně, džíny, tílka, prostě taková všehochuť, to samé se týče i obuvi. U Rachel se těžko určuje to jakou má právě náladu. Je šťastná? Naštvaná? Smutná? Její tvář je většinou jen těžko čitelná, postoj jejího těla už jde přečíst jednodušeji ale většina si to neuvědomuje.


  • p o v a h a
Rachel je z jedné strany taková typická studentka Zmijozelu. Nechybí jí chladnost ani odměřenost, se kterou jednají někteří studenti z její koleje. Možná právě díky těmto vlastnostem lidem okolo přijde, že jí záleží jen na jí samé a nestará se o ostatní. A vážně, středem jejího zájmu se stanete jen těžko. Je jí úplně jedno jak se máte, nebo jak jste se měli o víkendu, prostě to pro ní není podstatné. Raději řeší své vlastní problémy, než ty ostatních. Ale v momentě, kdy si vás oblíbí a začne vám alespoň částečně věřit se pro ní stává důležitým to jak se cítíte nebo jak se máte. Na druhou stranu se jí dá věřit, pokud něco slíbí, obvykle to dodrží a pokud ví, že to nebude moc dodržet, neslibuje nic. Na nějaké lži a intriky si nepotrpí, tedy pokud jí zachrání krk, tak proč ne ale nevyžívá se v nich. Co jí ale chybí je určitá ctižádostivost a cílevědomost. Opravdu jí postrádá a v některých případech by jí vůbec neuškodila, minimálně v učení a ve vyhlídkách do budoucna. Také je tu ta druhá část, která je přátelská a zábavná. Někde nějaká možnost jak se zabavit? Šup sem s ní. Nebojí se sázek a stejně tak výzev, do všeho skáče, mírně řečeno rovnou po hlavě. Řídí se tím, že možnost, která je teď už se nikdy znovu nemusí naskytnout a moment, který se odehrává právě teď, se už nikdy nebude opakovat. Zná hranice, za které by neměla jít ale stejně je často překračuje. Věří málokomu a málokdo si získá její důvěru, nikomu svojí důvěru ale nesvěří víc než jednou. Většinou tolik nemluví a slova si schovává a ač se to nezdá pečlivě je váží, teda většinou. Většina věcí, které říká jsou myšleny humorně a ironicky. Mezi ironií a vážností v jejím hlase je jen tenká hranice, takže málokdy přijedete na to, jak to doopravdy myslela. A málokdy se vám dostane odpovědi, můžete jen hádat. Kdo by si myslel, že někdo jako Rachle nemá rád hádky? Opravdu nemá, pokud je hádka nutná, fajn. Ale že by je za každou cenu vyvolávala a libovala si v nich, to se rozhodně říct nedá. Celá zeď, kterou si Rachel okolo sebe vybudovala je jen taková přetvářka, která se časem stala její součástí, ovšem pod tou zdí je to dívka, která potřebuje aby jí někdo chránil.

  • r o d i n a
Matka : Phoebe Livia Butler (rozená Smith)
Datum narození : 28.1.2047
Krevní status : Mudla
Povolání : Zdravotní sestřička
Vztah k ní : Pozitivní

Otec: Nathaniel Matt Butler
Datum narození : 6.11. 2046
Krevní status : Mudla
Povolání : Učitel na střední škole pro mudly
Vztah k němu : Záporný

  • h i s t o r i e
Rachel s rodiči vyrůstala poblíž Glasgow ve Skotsku. Ač se to mnohdy nezdálo, byli taková ideální rodinka. Jedna šikovná, zdravá holčička a milující se pár. Všechno se stále zdálo ideální a obyčejné. Rachel si rozuměla jak s otcem tak s matkou a i přes jejich vytížení v práci s nimi trávila hodně času. Ve školce se jí moc nelíbilo a mezi dětmi nebyla moc oblíbená, těžko říct proč ale považovali jí za černou ovci, možná to byla jedna z věcí, které jí v té době trápily. Když jí bylo 5 let byla s rodiči na výletě u jezera, všichni se perfektně bavili a užívali si dovolenou. Ale Rachel si z té dovolené odnesla vzpomínku, která jí bude doprovázet do konce života. Těžko říct, jestli nešikovně spadla nebo jí někdo do vody pomohl ale začala se topit. A dá se jen hádat, jestli by tady ještě byla kdyby její matka nevěděla přesně, co dělat a její otec jí pohotově nevytáhl. Doteď má v sobě zakořeněný pocit bezmoci a toho jak lapala marně po dechu. Ve vodě jí doteď ta myšlenka někdy přepadá a dostává jí jen kousek od hranice paniky. Dřív to pro ní znamenalo problém ale postupem let se s tím vyrovnala, teda alespoň z části. Další roky jejího života ubíhaly v poklidu, ve škole patřila mezi chytré děti i když s dětmi a některými učiteli stále moc nevycházela. Kromě toho se nedělo nic převratného. Žila v bláhové domněnce toho, že se její rodiče milují a tak to i zůstane. A že se nikdy tolik nemýlila. Krátce před jejími 11.narozeninami, si její otec našel jinou ženu a její matku brzy na to opustil. Nikdy mu to neodpustila, nedokázala pochopit jak mohl opustit její matku a jí. Možná jisté přičinění proto nese i to, že se o Rachel přestal zajímat, alespoň tak to Rachel vnímala. V 11letech jí přišel dopis z Bradavic a tak se po prázdninách stala jednou ze studentek Bradavic.

Co má ráda :
- výzvy
- když nemusí nosit ponožky
- zábavu
- přeměňování

Co nemá ráda
- vodu
- otravné lidi
- úkoly

Silné stránky
- odvaha
- kreativita

Slabé stránky
- jedná bez rozmyslu
- nedůvěřivost

Co jí rozčiluje
- přílišná upovídanost
- bezmoc
- když se cítí zranitelná
 


Komentáře

1 Bethany/Tristran | 20. května 2014 v 14:50 | Reagovat

Effy! <3<3<3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama