Lynn Mary Blair

5. května 2014 v 12:21

Celé jméno: Lynn Mary Blair
Přezdívka: - x (na sešity píše jen Lynn Blair)
Datum narození: 19.2. (Nottingham, Anglie)
Národnost: Angličanka
Krevní status: Smíšený

Ročník: 5.
Kolej: Zmijozel
Hůlka:
Patron: tygr
Bubák: T-Rex

Mazlíček: sova pálená jménem Haytham (arabsky orel)

  • v z h l e d
Lynn má modré oči orámované dlouhými černými řasy a dlouhé hnědé vlasy. V obličeji se tkví souměrný nos, plné rty. Postavu má vysokou s ženskými tvary.
Mezi její oblíbené barvy se řadí stříbrná, Zelená, Modrá, černá a bílá. Nejraději nosí černé kalhoty, bílé košile a černou koženou bundu.
Nikdy jí neuvidíte v růžové, červené a oranžové. Na tyto barvy je přímo alergická, ale když je třeba kočka zrzavá, nevadí jí to.  • p o v a h a
Upřímná, milá, sebejistá. To jsou světlé stránky Lynn. Jinak je uštěpačná, drzá a ironická. Záleží na ní, jakou má náladu. Většinou ji má dobrou, ale proč dráždit hada bosou nohou? Obzvlášť pokud ten had patří do zmijozelu. Ne nadarmo jí její matka dala jméno Lynn.
Lynn je opravdu tvrdohlavá a vždy má svůj vlastní názor. Dokáže zase přiznat vlastní chybu a své chybě se i zasmát. Nesnáší, když má tu chybu často na talíři, to se klidně pohádá i s těmi, kteří s tím nemají nic společného.

  • r o d i n a
Matka - Mary Abygail Blair (první manželství Cameron, rozená Lynburn)
dat. narození: 10.11.
krevní status: čistokrevná
kolej: Zmijozel povolání: žena v domácnosti
Vztah: Mezi Mary a Lynn byl vždy vztah jako na houpačce, Někdy dobrý, někdy špatný. Mary nese špatně rozvod s prvním manželem a ačkoliv Lynn je její dcera z druhého manželství, vylívá si na ní zlost, protože ona sama tak dobrý vztah s Chrisem a Luisem nemá.

Otec - Gabriel Sebastian Blair
dat. narození: 19.6.
krevní status: mudl kolej - x
povolání: administrativní pracovník
Vztah: Jeho vztah s jeho prvorozenou 'princeznou' se nedá ani popsat. Pro Lynn je schopen udělat první poslední. avšak často jsou na válečné noze, protože chce, aby se dobře učila, kdežto Lynn jako puberťák má opačné názory. Přesto mají spolu lepší vztah než Lynn k matce.

Sourozenci
Christopher Cameron (nevlastní bratr) 10.10. (18 let)
krevní status; Míšenec
kolej: Zmijozel (už dostudoval)
povolání: krotitel draků
Vztah: Vzhledem k tomu, že už doma moc nepobývá je jeho vztah ke své mladší sestře výborný. Skvěle si rozumí a spojuje je každý záchvat vzteku jejich matky. Často si píší a posílají dárky.

Stella Sophie Blair 1.5. (14 let - Nottingham)
krevní status: mudl kolej - x
povolání: studuje na střední odborné škole v Nottinghamu.
Vztah: Skvělý. Skvěle si rozumí a Stella k Lynn vzhlíží, má ji jako svůj vzor.

Juditha Jane Blair 21.3. (11 let - Nottingham)
krevní status: mudl kolej - x povolání: studuje základní školu v Nottinghamu.
Vztah: Judy Lynn často provokuje, přesto je jejich vztah silný, ale zase ne tolik jako Lynn se Stellou.

Valentina Veronica Blair 6.6. (7 let - Nottingham)
krevní status: Ještě se neví, ale vše nasvědčuje kouzelnickým schopnostem.
kolej - x (zatím)
povolání: Učí se doma
Vztah: Valja je paličatá a jen Lynn ví jak na ni. Lynn poslouchá na slovo a velmi ráda je v její blízkosti. Vztah s Lynn je podobný jako u všech ostatních sester: K Lynn vzhlíží a má k ní velké citové pouto. Často brečí, že Lynn není doma, zejména po prázdninách, kdy byla na Lynn zvyklá, ale vždycky se rychle oklepe.

Nevlastní otec (vlastní otec Christophera)
Jméno: Luis Cameron
dat. narození: 5.5.
krevní status: mudl
kolej - x
povolání: krotitel tygrů v Nottinghamské zoo
vztah: Moc se nevídají, ale pro Lynn je to druhý táta. Skvěle si s ním rozumí a přes prázdniny, kdy se vrací i Chris, tak u něj občas přespává. Také ji bere s sebou do zoo.

  • h i s t o r i e
Lynn se narodila jako prvorozená dcera do rodiny Blairů. Už jako malá měla schopnosti stát se čarodějkou. Jméno jí především vybírala matka (Lynn: anglický původ, označuje ochranu, štít). Mary jí raději neposílala do školy, protože už ve třech letech ve školce podpálila staré vychovatelce příčesek. Když jí byl rok, narodila se jí sestra Stella, ve po třech letech přibyla Judy a když bylo Lynn devět, narodil se poslední člen rodiny, sestřička Valentina. Lynn s vrstevníky moc nepobývala. V dětství byli její společníci jen sourozenci a nebo děti matčiných kamarádek. Lynn tak trávila většinu času s knihami. Když přijede domů na prázdniny, má už vždy objednané hodiny zpěvu u bývalé zpěvačky u nich ve městě (Lynn od mala zpívá a často vyhrávala nějaké pěvecké soutěže) zpěv jí chybí i v Bradavicích, což si vynahrazuje obsáhlou knihovnou. Moc přátel nemá, ale pro ty stávající je napořád oporou.

Co má ráda: Knihy Zpěv Umění Magická zvířata
Co nemá ráda: Borce a namyšlený nány Lidi, kteří si o sobě moc myslí Pavouky Dinosaury
Silné stránky: Upřímnost Ochota pomáhat Bystrost
Slabé stránky: Nedokáže jen tak sedět. Musí stále něco dělat. Ráda by hrála famfrpál, ale neumí moc dobře létat na koštěti
Co ji rozčiluje: Nespravedlnost Lehkomyslnost Namyšlenost
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama