Gavin Thompson

25. května 2014 v 22:55

Celé jméno: Gavin Thompson
Přezdívka/y: Většinou mu říkají křestním, ale najdou se takoví, kteří ho oslovují Gave.
Datum narození: 9. 6. 2069
Národnost: Anglická
Krevní status: mudlovský

Ročník: šestý
Kolej: Nebelvír
Hůlka:
Patron: tygr
Bubák: mrtvý bratr

Mazlíček: nemá

  • v z h l e d
Gavin je poměrně vysoké postavy, měří kolem 185 cm, což považuje za ideální. Má nevýrázné šedomodré oči. Jeho vlasy jsou světle hnědé barvy. Účes závisí na tom, jaký má zrovna den. Jsou dny, kdy si vlasy pečlivě nageluje a dny, kdy je nechá ve stejném stavu, jako když se probudil. Na tváři už se mu začíná rýsovat mírné strniště, což ho dělá starším než ve skutečnosti je, to mu ale vůbec nevadí.
Vrchní část těla si nechal loni v létě potetovat, udělal to jen proto, že se vsadil s kamarády. Má potetované obě ruce a levou část břicha, jsou to jen ornamenty, žádné tetování nevyjadřuje nic konkrétního, s výjimkou tetování na pravém bicepsu, kde má obličej Michaela Jacksona, nemyslete si ale, že by byl jeho fanda, byla to součást sázky. Co se dál týká jeho těla, tak se mu na něm dosti znatelně rýsují svaly, především ruce a trup. O své tělo maximálně dbá, nechce totiž dopadnout jako jeho otec, který podle jeho názoru vypadá jako dýně na nožičkách. Proto v létě pravidelně navštěvuje posilovnu a chodí běhat. Cvičit se snaží i v Bradavicích, akorát možnosti tam nejsou tak velké. Co se oblečení týče, tak Gavinovi je v podstatě jedno, co má na sobě, důležité pro něj je jen to, že není nahý, druhým faktorem je potom pohodlnost oblečení, takže ho nejčastěji potkáte v nějakém jednoduchém tričko nebo nátělníku, když to počasí dovoluje, tak ani to tričko nepovažuje za nutnost a riflích nebo šortkách. Boty, ale preferuje pevné a pohodlné, aby se v nich dalo dobře běhat a především skákat, takže jen výjimečně ho potkáte v nějakých keckách od Vietnamců. Jelikož je druhým faktorem pohodlnost, tak hábity rozhodně nejsou jeho oblíbeným oblečením, jsou podle něj nepohodlné a především velmi nepraktické, takže hned co skončí vyučování a on už na sobě hábit nemusí mít, tak se převleče do mudlovského.


  • p o v a h a
Gavin je tvor společenský, ticho a samota jsou jeho noční můry. Nemá problém se s někým seznámit, ale snaží se nebýt nijak vlezlý. Rád si s lidmi pokecá podstatě o čemkoliv, jenom nemá rád takové ty přemoudřelé řeči od lidí, kteří si myslí, že všechno znají a všechno ví. Prostředí, ve kterém vyrůstal, se na něj dosti podepsalo, takže chvilku trvá než si získáte jeho důvěru a stanete se opravdu jeho kamarády, ale jakmile se vám to povede, tak máte jistotu, že vás nikdy nezradí a vždycky vám bude krýt záda. Je to však optimista a svůj optimismus se snaží přenést i na ostatní lidi. Opačné pohlaví je dalo by se říct Gavinova slabost, má prostě rád pěkné holky a většinou jim to dává patřičně najevo. Když už se s nějakou dostane do vztahu, tak je jí věrný, ale rozhodně se potom nechová jako její pejsek, který by za ní neustále běhal a poslouchal ji na slovo, na to je až moc svobodomyslný. Je extrémně žárlivý a svou holku si hlídá jako oko v hlavě, pokusit se jí ublížit rovná se sebevražda nebo přinejmenším dlouhý pobyt na ošetřovně. Celkově však nesnáší, když někdo ubližuje slabším a snaží se je chránit. Mladším dětem se snaží pomáhat, připomínají mu totiž jeho mladšího bratra. Je trdohlavý a stojí si za svým, tohle o sobě ví a snaží se to aspoń trochu změnit, protože už mu mnoho lidí vytklo, že si ani není ochotný vyslechnout názory ostatních. Má také problémy se vztekem, je hodně výbušný, takže, když ho naštvete, opravdu hodně naštvete, tak byste se od něj měli držet dál, protože jinak byste se mohli stát boxovacím pytlem, na kterém si svůj vztek vybije. Je to tzv. dítě ulice, takže má trochu problém respektovat autority a chovat se k nim s patřičnou úctou.

  • r o d i n a
- Matka - Jane Thomsponová (za svobodna Reesová),
- 3. 2. 2050,
- mudla
- prodavačka
- Na matce mu velmi záleží, na rozdíl od jeho otce ho vychovovála a chovala se k němu hezky

- Otec - Casey Thomspon,
- 27. 4. 2046,
- mudla
- profesionální gaučový povaleč a obyvatel vězeňské cely
- Gavin ho nesnáší, protože zničil jeho matce život.

- Mladší bratr - Kyle Thomspon
- 18. 4. 2079,
- mudla, ale kdoví, co z něj vyroste
- chodí na základku
- Stejně jako svou matku má Gavin rád i svého mladšího brášku.

  • h i s t o r i e
Gavin se narodil dne 9. 6. 2069 ve městě Londýn. Pochází z chudé rodiny, za což může především jeho otec, jeho matka pracovala jako prodavačka, kdežto jeho otec se jen válel na gauči a chlastal jedno pivo za druhým. Žili v jedné z nejchudších čtvrtích z Londýna, když jim barák skoro spadl nad hlavu, tak jeho povedeného otce nenapadlo nic lepšího než jít vykrást trafiku, samozřejmě ho chytili a šel sedět, to však jejich finanční problémy částečně vyřešilo. Do školy chodil méně často než ostatní děti jeho věku, jelikož musel pomáhat doma a už od útlého věku musel pracovat, aby jim ten dům na hlavu opravdu nespadl. Před jeho jedenáctýma narozeninama mu přišel dopis z Bradavic, jeho matka pro něj chtěla lepší život a přemluvila ho, aby tam šel. Když se vrátil na prázdniny byl jeho otec zase doma, ale co byla větší změna, že se měl mladšího bratra, netrvalo moc dlouho, co jeho otce zavřeli za další krádež. Přes prázdniny měl různé brigády a matka zůstala doma s dítětem. V září odjel zpátky do Bradavic, i když se radši chtěl starat o matku. Nakonec ale jel, protože život v Bradavicích je přece jenom jednodušší než se ve dvanácti starat o rodinu. Další prázdniny to vypadalo stejně jako ty předchozí a ty další taky, s tím rozdílem, že jeho otce pustili z basy, otec se vůbec nezměnil, takže celé dny jen seděl na gauči a pil pivo, taky podle toho vypadal. Veškerou práci musela odedřít Gavinova matka, nakonec se Gavinovi povedlo ji přemluvit, aby otce z domu vykopla. Finančně na tom byli o trochu líp, protože přijela matčina sestra. Matka mohla zase začít chodit do práce a Gavin měl tak víc času na kamarády (Tehdy mu bylo 14.), hrával s nimi různé míčové hry, ale jelikož do té doby na sobě fyzicky nijak nepracoval a ani neměl ve škole tělocvik, tak to s ním bylo dost bídné. Vadilo mu, jak se mu ostatní kluci pošklebujou a začal doma pravidelně cvičit, chodil do posilovny, ráno chodil běhat, chodil na tréninky kic boxu a aby byl za machra, tak začal dělat breakdance, ze začátku to byla bída, ale pak se s jedním bboyem zkamarádil a ten mu pomohl, později k tomu přidal i parkour a freerunning. Takže během asi tří let se z totálního outsidera v ulici stal machr. Navíc mu tohle pomáhá, teď když je starší, přece jenom je jednodušší zbalit holku, když nevypadáte jako vypasená bábovka.
-> Co má rád
l Svou matku a bratra
l Vysoká místa (střechy budov ...)
l Dobré jídlo
l Moře
l Hip hopový styl (oblečení, hudba, tanec ...)
l Společnost
l Hezké holky

-> Co nemá rád
l Svého otce
l Namyšlené lidi
l Přemoudřelé lidi
l Autority
l Lidi, co ubližujou nebo uráží slabší

-> Silné stránky
l Fyzická zdatnost
l Optimismus
l Otevřenost

-> Slabé stránky
l Výbušnost
l Nedůvěřivost
l Žárlivost

-> Co ho rozčiluje
l Když mu někdo ustavičně říká, co má dělat
l Jeho otec
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama