Květen 2014

Mrzimorská pýcha: Famfrpál, no a co?

17. května 2014 v 21:42
Vzhledem k tomu, že my Jezevci žijeme pod povrchem hradu, tak létání není pro nás úplně příjemná a pohodlná disciplína. Určitě je mnoho Mrzimořanů jako já - bojí se výšek. Osobně z nich mám naprostou panickou hrůzu, takže obdivuji všechny, kteří se překonají a reprezentaují naše žluto-černé barvy.
Bohužel zatím ve famfrpálu nemáme moc dobrou pozici, ale vždy je tu šance odrazit se od dna. Proto apeluji na vás, kteří jste dost hrdí Jezevci na to, aby jste se pokusili získat famfrpálový pohár pro naši kolej. V týmu jsou stále volná místa střelce, chytače a odrážeče, takže pokud máte chuť, tak se zapojte. Tolik na úvod a teď bych vám rád představil náš tým za poslední dva roky. Enjoy it!

Etienne St. Clair


2.5 / Bleskovka

17. května 2014 v 20:20
Na bleskovku můžete pod jménem své postavy odpovídat do komentářů. Za správné odpovědi vám budou uděleny body, které se na vašem kontě promění v peníze, za které budete moc nakupovat v Prasinkách a Londýně. Studentům se navíc body započítají do kolejní soutěže o školní pohár.Mrzimorská pýcha: Bludiště

15. května 2014 v 17:37
My Mrzimořani jsme zvyknutí většinu času trávit pěkně v bezpečí pod zemí, kde se klikatí tisíce chodeb a chodbiček, které nás skryjí před nepřáteli, kteří naše chodby neznají, takže se jim můžeme ztratit a nebo je zavést tak hluboko, že na světlo už nikdy nevyjdou. Připravili jsme tedy pro vás trochu upravenou verzi - v pondělí na pozemcích si můžete vyzkoušet projít mrzimorským bludištěm.
Pokud víte, že přijdete, tak se prosím zapište do komentářů, aby jsme věděli, koho máme zhruba tak čekat.

Sophie Akire


Daria Abigale Reley

15. května 2014 v 15:08

Celé jméno: Daria Abigale Reley
Přezdívka/y: Ri, Riri, Abi, blondie, prcek
Datum narození: 12. 12. 2069
Národnost: anglická
Krevní status: kouzelnický

Ročník: šestý
Kolej: Nebelvír
Hůlka:
Patron: Mini-Me (kočka)
Bubák: mrtvá rodina

Mazlíček: světle mourovatá kočka - Mini-Me, zvaná pouze Mini

  • v z h l e d
Ri zatím nevyrostla a vypadá to, že ani nevyroste víc než 160 centimetrů. Právoplatně tedy nosí titul nejmenšího člena své rozsáhlé rodiny. Trvá ovšem na tom, že co je malé, to je hezké a když to není hezké, alespoň toho není moc. Než se začala projevovat její vpravdě neprinceznovská povaha, byla díky svému souměrnému obličejíku s velkýma, zelenomodrýma očima a špičatou bradičkou vymodlenou panenkou v domě plném zlobivých kluků. Oproti bratrům také jako jediná zdědila světlé blond vlasy po matce. Ty opravdu miluje, nechává si je narůst dlouhé a protože se jí přirozeně lehce vlní, většinou je nosí rozpuštěné nebo svázané jen ve volném copu. Na líčení nikdy příliš nebyla, až v poslední době si oblíbila řasenku a obyčejný balzám na rty, jen když je nějaká opravdu slavnostní událost nalíčí se trochu více.
Nejčastěji chodí oblečená ve světlých tričkách nebo halenkách v kombinaci s džínami, tmavými kalhotami nebo šortkami. I v létě má raději kraťasy než sukně a nikdy nepřišla na chuť princeznovským nadýchaným šatům. Když má špatnou náladu, nebo je šeredné počasí je možné ji vidět v kostkovaných košilích nebo obrovských pletených svetrech, které zabavila svým bratrům. Má zkrátka ráda pohodlné oblečení a nezná nic lepšího, než se zachumlat do velikého měkoučkého svetru a zalézt s kakaem ke krbu, nebo vyšplhat na strom a prostě jen sledovat co se kde děje.


Mrzimorská pýcha: Prefekti

14. května 2014 v 19:09 Kolejní dny
O Mrzimoru koluje po hradě mnoho řečí. Převážně to není nic pozitivního, ale to je jen tím, že o nás skoro nikdo nic neví. Jezevci si zkrátka umí udržet svá tajemství, možná ale proto zase k nám mnoho lidí nechce, protože neví, co od nás mají očekávat. V rámci kolejního týdne bychom vám všem chtěli ukázat, že i Mrzimor má být, na co pyšný. My jsme pyšní na svou kolej!
Madeleine Gardiner


Volná místa ve famfrpálových týmech

14. května 2014 v 18:25
1x střelec
1x odrážeč
1x chytač
0
1x odrážeč
1x brankář
1x střelec

William Ryan Adams

14. května 2014 v 13:11

Celé jméno: William Ryan Adams
Přezdívka/y: Will
Datum narození: 25. března
Národnost: skotská
Krevní status: smíšený

Ročník: 4.
Kolej: Zmijozel
Hůlka:
Patron: morče
Bubák: klauni všeho druhu, velikostí a možností

Mazlíček: sova ušara jménem Rory

  • v z h l e d
Will není rozhodně nějaký prcek, ale určitě vás svou výškou ani nijak zvlášť neoslní, má totiž takových průměrných 172 cm. Ani postavu nemá nijak zvláštní, je docela hubený, ale nijak přehnaně a pár svalů by se na jeho těle také našlo, ale jen opravdu málo, jelikož Will a sporty… to dohromady opravdu moc nejde.
Jeho světle hnědé vlasy mu někdy padají do očí, ale poslední dobou se je snaží sčesávat tak, aby se to už nestávalo, tudíž buď nahoru anebo tak nějak na stranu, asi nejzvláštnější, ale zároveň nejvíce zapadající do celkového vzhledu, jsou jeho oči, modro-šedé a obvykle přivřené, jako by mu do nich snad svítilo slunce, většina lidí by s takhle přivřenýma očima asi působila značně nepřátelsky, u Willa je to však přesně naopak, možná kvůli skoro nepřetržitému úsměvu na jeho tváři, možná ne. Nos ani ústa už tak zajímavé nejsou, rty má docela tenké, ale ne nijak přehnaně a nos rovný, možná mírně prohnutý, jako by stále trošku dětský.
Mimo vyučovací dobu, kde nosí samosebou uniformu v barvách své koleje, ho nejčastěji uvidíte v nějakém tom šedém, bílém nebo černém tričku a barevné, obvykle kostkované, košili, dále nosí obyčejné tmavomodré džíny a nikdy, NIKDY, ho neuvidíte bez jeho přívěsku na krk, který se v jeho rodině dědí snad už po staletí a se kterým i spí, sprchuje se a… prostě všechno.

Dražba pro jednorožce

11. května 2014 v 15:16
Před časem jsme vás informovali o akci, která se koná na podporu jednorožců. Přesněji řečeno se konala dražba za účelem vybrat nějaké galeony na záchranu těchto jedinečných tvorů. Musíme říct, že reakce studentů Bradavic nás překvapila, protože se vybralo jen 177 galeonů od studentů a 100 galeonů jako příspěvek člena profesorského sboru. Celkově se tedy na záchranu jednorožců vybralo 277 galeonů, to už není tak špatné. Můžeme doufat, že tato zvířata se budou nadále rozmnožovat a nevyhynou.

Ale hádám, že vás více zajímá, kdo si koho vydražil na veledůležité rande.

Týden Zdravé stravy

11. května 2014 v 13:46
Původně jsem chtěl napsat, že po Vánocích určitě máme všichni kila, které musíme shodit. Pak jsem si uvědomil, že už je květen (a taky, že přesně tohle psal Chuck na tréninku Zmijozelu), takže začnu jinak. Už je květen, za chvíli plavková sezóna, a díky grilovačkám musím říct, že by určitě nevadilo, kdybych to kilíčko shodil. V poslední době díky stresu (soucítím se všemi, kdo maturují, sátnicují, atp.) si moc nedávám pozor, co jím (přiznávám - zmrzliny, pepsi, snickersky, ehm a spoustu dalšího).
Jednoduše mě napadlo, že bychom si mohli společně udělat týden zdravé stravy. Obnášelo by to nejíst ten týden sladkosti, nahradit je ovocem a zeleninou, pít dostatek tekutin a podobně. Určitě všichni základy zdravé stravy známe. A aby jsme nepodváděli, tak celý týden bychom si fotili, co sníme - opravdu poctivě všechno. Na konci 'Zdravého týdne' by se pak rozdaly body - galeony.
Pokud máte dotazy nebo připomínky, tak směle do komentářů.

PŘIHLÁŠENÍ: