Duben 2014

Dražba pro jednorožce #2

30. dubna 2014 v 9:00
Každý, kdo se chce zúčasnit dražby, má své body + bonus 100 bodů.
 • Pokud nevíte, kolik máte aktuálně bodů, tak napište do pokecu a my zkusíme odpovědět.
 • Pokud bonus neutratíte, tak se k vašim bodům nepřičte, bous máte jen jeden na celou dražbu.
 • Každý den zde budou tři pánové na rande, pokud chcete na rande s někým z nich, tak do komentářů napište jeho číslo a částku, kterou přihazujete.
 • Můžete si vydražit více schůzek.
 • Vyhrává ta, jejiž částka bude ve 22:00 nejvyšší.
 • Pokud máte otázky, tak je pokládejte v pokecu, ať nemáme v komentářích zmatekDražba pro jednorožce #1

27. dubna 2014 v 23:48
 • Každý, kdo se chce zúčasnit dražby, má své body + bonus 100 bodů.
 • Pokud nevíte, kolik máte aktuálně bodů, tak napište do pokecu a my zkusíme odpovědět.
 • Pokud bonus neutratíte, tak se k vašim bodům nepřičte, bous máte jen jeden na celou dražbu.
 • Každý den zde budou tři pánové na rande, pokud chcete na rande s někým z nich, tak do komentářů napište jeho číslo a částku, kterou přihazujete.
 • Můžete si vydražit více schůzek.
 • Vyhrává ta, jejiž částka bude ve 22:00 nejvyšší.
 • Pokud máte otázky, tak je pokládejte v pokecu, ať nemáme v komentářích zmatek

Charitativní dražba

27. dubna 2014 v 17:26
Vážené dámy a pánové,

dovolujeme si Vás pozvat na charitativní dražbu ve prospěch velmi ohrožených jednorožců. Tito krásní koně s jedním rohem jsou na pokraji vyhynutí. Různé části jejich těl, především rohy a ohony, se používají jako přísady do lektvarů a hůlek. Pytláci zjistili, jak výhodné je s tímto artiklem obchodovat na černém trhu, díky čemuž jsou populace jednorožců odchytávány. Samozřejmě víme, jak jsou jednorožci plaší, tudíž při jejich lovení se často tato zvířata zraní sama. Mlá´data jednorožců bývají také odchytáváná a prodávána zámožným lidem jako domácí mazlížci.

Pokud se rozhodnete jednorožcům pomoci, tak nepříjdete zkrátka. A to mluvíme momentálně k dámám. Jaká by to byla dražba, kdyby nebylo co dražit, že? Několik mladých mužů se rozhodlo, že také přiloží pomocnou ruku, a díky nim se bude dražit rande!


//

Na blogu se budou objevovat "profily" mužů, se kterými můžete jít na rande. Každý profil bude bez jména, budete pouze vědět něco málo o muži a o tom, jak by mohla vypadat schůzka s ním. Dražba bude probíhat v komentářích. Kdo dá nejvíce, tak ten vyhraje rande. Dražit můžete i víckrát.

Protože je tu spoustu nových lidí, kteří ještě nemají body, tak bude každému k jeho vlastnímu kontu přidán "bonus", který mžete v dražbě utratit, pokud ho v dražbě neutratíte, tak vám nebude připsán na konto.

Následně předpokládáme, že dražbu odehrajeme nějakým způsobem v RPG, kde bude i odhaleno, koho jste si vlastně vydražili, aby jste si společně mohli domluvit, kdy půjdete na rande.

A teď otázky na ženy - kdo si myslíte, že by jste se dražby zúčastnila?

Famfrpálové info

27. dubna 2014 v 15:57
V první řadě mi dovolte podoknout, že Nebelvír a Zmijozel jsou jediné dvě koleje, které mají kompletní famfrpálové týmy. Pokud si tedy chcete zahrát famfrpál a v týmu nejste, tak máte šanci momentálně u Havraspáru, který postrádá dva hráče a Mrzimoru, kterému chybí tři hráči.

Zmijozelskému týmu: Kapitán Chuck Blackmore svolal taktickou poradu pro tým Zmijozelu, která se koná ve společenské místnosti této koleje /na fóru/. Postrádají se ještě tři hráči z týmu.

Nebelvírskému týmu: Kapitán týmu Anlon Gardiner svolal první trénink nebelvírského týmu, který se koná na famfrpálovém hřišti /opět na fóru/, kdo bez omluvy nedorazí, tak se může těšit na vyloučení z týmu.

ps: Brigáda zmiňovaná v "mazacím" článku je stále volná.

Mackenzie Jasmine Bennet

26. dubna 2014 v 17:35

Celé jméno: Mackenzie Jasmine Bennet
Přezdívka: Kenzie
Datum narození: 14. 4. 2068
Národnost: Americká
Krevní status: Mudlovský

Ročník: Sedmý
Kolej: Zmijozel
Hůlka: Osika se žihadlem rotulice, 13 palců dlouhá, lehce poddajná
Patron: Panda
Bubák: Krokodýl

Mazlíček: Uhlově černá a věčně otrávená kočka jménem Molly.

 • v z h l e d
Kenzie je na svůj věk poměrně vysoká. Se svými 180 centimetry úspěšně konkuruje i kdejaké profesorce či profesorovi. Sice není vyloženě hubená, ale udržuje si pěknou postavu. S křivkami na tom taky není nijak zle. Boky už má zakulacené a v oblasti dekoltu jí bylo naděleno tak akorát. Celkově je se sebou vcelku spokojená. Jen pleť by mohla mít o odstín tmavší, stejně tak i vlasy. Ty na sobě Kenzie zrovna dvakrát nezbožňuje. Jsou sice hezky vlnité, ale ta barva stojí za houby. Mrkvově oranžová se jí totiž nikdy vůbec nelíbila. Sice už jí napadlo se nabarvit, ale zatím nepřešla k činům. Vlasy nejčastěji nosí rozpuštěné. Stažené je má jen při famfrpálu, jemuž se aktivně věnuje. Obličej má výrazný a kulatý. Dominují mu modré oči, nad nimiž se klene úzké zrzavé obočí. Nos má menší, zato však ostřeji řezaný. Co se týče jejích úst, jsou vcelku pěkně tvarované a růžolící.
Co se týče jejího stylu oblékání, ve škole ji zahlédnete samozřejmě ve zmijozelské školní uniformě. Při famfrpálu ji uvidíte ve sportovním oblečení ve zmijozelských barvách. Normálně však chodí oblékaná v mudlovském oblečení. Doplňky u ní tvoří prstýnek na pravé ruce od babičky a pěkná řádka kožených náramků na ruce.

0.4 / Soutěž

25. dubna 2014 v 20:11
Určitě každý z nás je pyšný na svou kolej. Ať už nás Moudrý klobouk poslal kamkoli, tak každá kolej má své vyjímečné a slavné členy, kterými se může pyšnit. V minulostmi zdmi Bradavic prošlo mnoho zajímavých čarodějek a kouzelníků, a právě těmto bude věnovaná tato soutěž.
Jako obvykle i této soutěže se mohou zúčastnit studenti, profesoři i ostatní zěmstanci hradu. Body budou převedeny na peníze na vaše účty a studentům připsány do soutěže o školní pohár. Dobře si přečtete, co soutěž obsahuje, než odešlete soutěžní e-mail.

Jonathan Warton

25. dubna 2014 v 20:03
Celé jméno: Jonathan Warton
Přezdívka/y: nejčastěji Jon
Datum narození: 8.5.2061
Národnost: Britská
Krevní status: Smíšený

Povolání: Profesor Kouzelných formulí
Kolej: Nebelvír
Hůlka:
Patron: Ježek
Bubák: Uzavřené prostory

Mazlíček: -

 • v z h l e d
Pokud Vám zrak padne na tohoto mladého muže, nejspíše ho zařadíte mezi studenty nejvyššího ročníku, jelikož tam zapadá obzvláště vizáží. Jon dosahuje výšky kolem 180 centimetrů. Jeho tělo je dobře stavěné a zpevněné svaly, avšak že by byl tlustý, to se taky říct nedá, ba spíše naopak. Soudě podle toho se asi se sportem kamarádí. Jeho vlasy jsou barvy takové spíše světle hnědé a mírně zvlněné. Boky jsou sestříhány a horní vlasy jsou zvednuty pomocí magické síly gelu na vlasy, přičemž se mu zde tvoří menší rozcuch, kde jdou jasně ony zmíněné kudrlinky vidět. Oči mandlovitého tvaru jsou barvy čokoládově hnědé, má poměrně dlouhé řasy a nad očima hnědé obočí, které rozhodně nesrůstá. Má poměrně vysoké čelo, to ale jen kvůli krátkým vlasům. Kdybyste jej zahlédli neupraveného, čelo spíše zaniká. Nos je střední velikosti, pod ním má své místo pusa, na které je obvykle k nalezení vlídný úsměv. Koncem týdne lze zahlédnout mírné strniště, které však o víkendu mizí.
Pokud jej zahlédnete v dobře vyučování, nejčastěji Jona uzříte v dobře padnoucích riflích černé barvy, které se postupem dolů zužují, v černých polobotkách a v košili s krátkým rukávem, často taky tmavé barvy. V tomto oděvu chodí většinu času i po vyučování. Avšak o víkendu shazuje všechny zábrany, takže má na sobě většinou modré, zelené nebo červené džíny, k tomu černé kecky a nějaké to triko veselejší barvy, dost často je to oranžová. Ruce má v kapsách a chodí jako nějaký student, přičemž na sobě profesorství takřka nedává znát. V letních měsících má taky kraťasy a ku příkladu žabky. V zimě naopak černý kabát a vyšší boty téže barvy. Taky s sebou má dost často nějakou knihu, koště nebo neopravené úkoly.
Jeho chůze je velice energická, chodí docela rychle. Za ním se táhne vůně pánské voňavky, někdy je ale i možno ucítit vůni snad posečené trávy. Na pravém zápěstí má béžový pletený náramek, v době vyučování jsou na levém zápěstí očividně drahé stříbrné hodinky.

Smazání hrozí...

25. dubna 2014 v 19:36
Po delším čase jsme se zadívali na nové postavy. Docela dost z nich nemá stále profil a na e-mail nám nepřišla žádná žádost o odklad nebo něco podobného. Z tohoto důvodu některým postavám hrozí smazání, protože profil nezaslali ani po měsíci. Pokud máte pocit, že jsme na někoho zapomněli, tak nás prosím upozorněte do komentářů. Lidé napsaní v článku mají čas do úterý, aby se nám ozvali, co a jak, buď na e-mail nebo sem do komentářů.

Za další jsou v článku lidé, kterým chybí něco v profilu, takže ty taky prosíme o nápravu. Jinak - pokud nejste zapsaní v postavách a v ložnicích, tak taktéž napište.

Za třetí tu je upozornění pro profesory. Ve sborovně je seznam úkolů, které musíte splnit do konce června.

Malachi Lock

22. dubna 2014 v 14:15

Celé jméno: Malachi Ephraim Lock
Přezdívky: -
Datum narození: 10. 8. 2069
Národnost: Britská
Krevní status: Kouzelnický

Ročník: 6.
Kolej: Zmijozel
Hůlka: -
Patron: Rys
Bubák: Jeho hůlka, která není schopná kouzlení

Mazlíček: -

 • v z h l e d
I když Malachi nepatří mezi nejvyšší muže v hradu, tak jednoduše při jeho 183 centimetrové postavě nelze přehlédnout. Samozřejmě, kdyby byl štíhlý jako tyčka, tak by se ještě možná vmísil do davu, ale jeho rozložitá a svalnatá postava vzbuzuje pozornost, široká ramena, pevné paže, vypracované břicho a svalnatá lýtka. Jde na něm dobře poznat, že tuhle postavu nezískal díky válení se na pohovce, ale zřejmě tráví hodiny posilováním a cvičením. Ostatně to dokazuje i to, že ho je možné každý den vidět při večerním či ranním běhu po pozemcích, který nevynechá ať je jakékoli počasí. Není to jen o tom, že se tím udržuje v kondici, ale vyčistí si i hlavu, ráno se nabudí na celý den, popřípadě večer je to pro něj relaxace.
Patří mezi tmavší typy mužů. Má uhlově černé vlasy, které nosí v kratším sestřihu, který stačí jen ráno přejet hřebenem, aby vypadaly trochu k světu. Gel nebo podobné kosmetické přípravky většinou nepoužívá. Má oválný, ale docela široký obličej s výraznými rysy, jako je vysoké čelo, úzký nos a poměrně souměrné rty, které když se roztáhnou do úsměvu odhalí dvě řádky zubů, které působí v jeho snedším obličeji velmi zářivě. Nedá se přesně říct, co je na jeho obličeji nejzajimavější, protože působí každá část všedně, ale dohromady přece jen přitažlivě. Pod hustým černým obočím vykukují oči se zelenými duhovkami, jejichž střed má hnědý okraj. Dolní část tváře má zarostlou černým strništěm, které moc neřeší. Jednou za čas se oholí, pak to zase doroste, chvíli si to nechá a znovu dokola a dokola.
Co se týče oblečení, tak se vyžívá v tmavých barvách, které vévodí jeho šatníku. Ne že by nosil jen černou, nosí všechny barvy, ale vždy v jejich tmavých variacích. Rád nosí pohodlné sportovní oblečení, často je v obyčejném bavlněném tričku a džínách. Při slavnostnějších událostech volí sportovní sako.
Na první pohled jeho tělo nezdobí žádné tetování, ale to není pravda, jen ho uvidí málokdo. Když se vysleče, tak vysoko na vnitřní straně stehna má vytetovaný keltský symbol koloběhu života, které značí, že všichni jsou si rovni ať jsou v jakémkoli stádiu.

Natalia Galina Johansson

20. dubna 2014 v 14:04Celé jméno: Natalia Galina Johansson
Přezdívka/y: Nataly, Gal
Datum narození: 12.9.2070
Národnost: americká
Krevní status: muklovský

Ročník: 6
Kolej: Havraspár
Hůlka:
Patron: koala
Bubák: pavúky

Mazlíček: Jej mačka Nala je jej najlepšou priateľkou.

 • v z h l e d
Natalia je celkom vysokej postavy. Meria 178 centimetrov. Jej váha je taká akurát.Nevyzerá akoby sa každý deň prejedala vo fast foodoch ale ani nie ako nejaká anorektička. Jej pleť je stále akoby opálená. No zaujímave je, že Natalia sa nikdy neopaľuje. Oči má farby lieskového orieška. Dlhé hnedé vlasy siahajúce až po pás si len málokedy zopína do uzla. Oblieka sa ako normálne dievčatá v jej veku. Nosí rifle farebné tričká a niekedy dokonca aj šaty. Svoje dlhé nohy nechá vyniknúť v krátkych šortkách. Na ruke u nej vždy uvidíte kopu náramkov. Baví ju maľovanie odkedy si pamätá maľuje.