Úvodem

14. ledna 2014 v 17:49
Před jedenáctými narozeninami ti sova doručila dopis z té nejlepší školy čar a kouzel na světě, z Bradavic. Možná jsi již delší dobu věděl, že jsi čaroděj, stejně jako tví rodiče, anebo jsi o světě kouzel neměl ani ponětí, ale teď začíná to velké dobrodružství. Sbal si svůj kufr, připravit si hůlku a nasedni do bradavického expresu.


Vítejte na blogu RPG hry, která je věnovaná magickému světu, který pro nás stvořila úžasná Joanne Kathleen Rowling. Je jedno, jestli znáš všechny knihy zpaměti nebo znáš příběh Harryho jen z plátna kin, tady jsi vítaný. Jak jistě víš, tak Bradavice jsou škola, kde se mladí čarodějové učí kouzlům a lektvarům. Ale, jak se říká, tak škola není všechno. Čarodějové, stejně jako normální lidé, navazují nová přátelství, potkávají je různá dobrodružství, dostávají se do potíží, někdy se do někoho zamilují nebo někoho z celého srdce nenávidějí. Samozřejmě je tu ta výhoda, že svého nepřítele nebo soka v lásce můžete proměnit v žábu.

Registraci doporučujeme osobám starším 18 let. Ve hře se může objevovat obsah se sexuální tématikou, vulgární výrazy, alkohol, závislosti, atp. Registrace mladších hráčů je jen na jejich vlastní zodpovědnost. Pokud máte jakýkoli problém, dotaz, připomínku či námitku, tak se obracejte na administrátorský e-mail: bradavicerpg@gmail.com.

Několik málo informací o naší škole:
  • Bradavice jsou britská internátní škola, která se nachází kdesi ve Skotsku.
  • Školní rok začíná 1.září, kdy studenty z Londýna připraví vlak.
  • Po první příjezdu do školy jsou studenti rozděleni do jedné ze čtyř kolejí - Nebelvíru, Havraspáru, Zmijozelu, Mrzimoru.
  • Žijeme v roce 2088. Znamená to, že Harry a jeho vrstevníci jsou již po smrti.
  • Současným ředitelem školy je Lawrence Blase Solomon, ale šeptá se, že hodlá odejít do důchodu.
  • Dohromady je ve škole zhruba 280 studentů.
 


Aktuální články

Reklama