Profil - Skye Murray

25. ledna 2014 v 12:58

Celé jméno: Skye Rose Murray
Přezdívka: žádná
Datum narození: 13. 1. 2069
Národnost: skotská
Krevní status: čistokrevná

Ročník: 5. ročník
Kolej: Havraspár
Hůlka: Javor s perem griffa, 15 a čtvrt palce dlouhá, velmi pružná
Patron: puma s výraznýma očima
Bubák: postava v černé kápi mířící lukem na ni

Mazlíček: nemá

Vzhled: Se svými 175 centimetry celkem vyčnívá mezi svými vrstevníky. Její postava není ani vyhublá až na kost, ale ani oplácaná. Ženské křivky se projevují na těch správných místech - prsa, boky i zadeček. I přes tyto přednosti se dá považovat její postava za sportovní.
Obličej je oválnějšího tvaru, okolo něj jí na ramena spadají světle hnědé vlasy. Ty jsou sice přírodně rovné, ale často ji uvidíte s lehce zvlněnými nebo do culíku staženými vlasy. Na svět se dívá zeleno - hnědýma očima, jež jsou orámované hustými, ale ne dlouhými řasami. Nad očima má své místo řádně upravené obočí ve stejné barvě, jako jsou její vlasy. Její nos se dá označit jako tuctový, může být viděn u mnoha lidí. Poslední věcí, která zatím nebyla na její tváři popsána, jsou její rty - plné, narůžovělé a často se usmívající, takto by se daly krátce charakterizovat. A za nimi se skrývá řada bílých zoubků.
V jejím šatníku se nachází všelijaké oblečení - jeden den ji potkáte v sáčku a černých kalhotek spolu s brýlemi na nose, jako kdyby byla nějaká vědátorka, další den na sobě bude mít šaty a vlasy zvlněné, že bude vypadat skoro jako víla. A jindy pro změnu ze své skříně vytáhne obyčejné džíny, tílko a tenisky. Ovšem potrpí si na preciznost, jen málokdy se stane, že barvy oblečení k sobě nesedí, nebo že zvolí nevhodné doplňky.
Nějaké výraznější líčení na její tváři budete hledat marně, občas si zvýrazní rty průhledným leskem a řasy obalí tenkou vrstvou řasenky, ale to je tak vše.
Její krok je sebevědomý a dalo by se říci, že v některých situacích je přespříliš svižný. Pokud se někde nachází delší dobu, zanechává za sebou jemnou citrusovou vůni. To, že je Skotka, se nijak nesnaží skrývat, spíše se hrdě ke své národnosti hlásí, zvláště tím, že místo některých klasických anglických používá slova ze skotštiny.Povaha: Skye je v první řadě samostatná, je schopná vyřešit spoustu obtížnějších úkolů sama bez cizí pomoci nebo pouze s menším cizím přičiněním. Nerada uznává svou porážku nebo to, že neměla pravdu. Pokud se někomu povede ji přesvědčit pádnými argumenty, že právě on měl pravdu a Skye se mýlila, může si právem pogratulovat, protože ho to jistě muselo stát mnoho mozkových buněk.
Její povaha se pohybuje někde na rozmezí cholerika a flegmatika. Nerada v sobě dusí mnoho emocí, raději to oné osobě v relativním klidu poví. Kvůli své povaze si těžce hledá nové přátelé, mnohem jednodušší jí přijde držet si blízko sebe své staré a pravé přátelé.
Mezi její další vlastnosti by se dala zařadit i ochota pomoci někomu jinému. Ráda pomůže komukoliv s domácí úlohou či nějakou hádankou, pokud je to ovšem v jejích skromných silách.
Čtení knih jistě patří mezi její koníčky, často ji můžete potkat s knihou v ruce, či opřenou o kamennou zeď jedné z chodeb hradu, jak si čte knihu a nevnímá své okolí. Mimo čtení knih se také pokouší i ona sama o nějaké výtvory - hlavně o různé básně. Sama se od první třídy učí na klavír a dalo by se říct, že je v této disciplíně minimálně na pokročilé úrovni.
Mimo jiné se z ní v poslední době stává pravá rebelka - porušuje pravidla bez ohledu na následky, o prázdninách odchází z domu bez jediného slova, aby mohla navštívit probíhající párty.

Rodina:
Matka -
neznámá

Otec -
jméno: Oliver Murray
datum narození: 26. 9. 2040
krevní status: čistokrevný
kolej: Nebelvír
povolání: zaklínač a odeklínač
vztah tvé postavy k němu: Skye měla ke svému otci vždy blízko, byl to jediný rodinný příslušník, kterého znala. Když začala chodit do Bradavic, ze začátku odloučení od svého otce velice těžko nesla, ale později si zvykla.

Historie: Skye se narodila 13. ledna roku 2069 na okraji největšího města Skotska - v Glasgow. Bohužel svou matku nikdy nepoznala, protože odešla jen pár měsíců po jejím narození, jak jí později sdělil otec. Již od malička byla Skye vedena k samostatnosti, jelikož její otec byl velice často na cestách kvůli své profesi odeklínače, a ji hlídala její sousedka Amelia. Občas vzal malou Skye s sebou a společně navštívili spoustu zemí - mezi nejzajímavější by se dal uvést například Egypt, Mexiko či Střední Amerika. V šesti letech ji otec zapsal na menší základní školu pro kouzelníky nedaleko Glasgow a Skye s ním přestala kvůli studiu jezdit po světě. V osmi letech se začala učit lukostřelbě a dodnes ji tato sportovní disciplína baví a dokáže ji zabavit klidně i na několik hodin. Spolu se svým kamarádem Mikem docházeli minimálně tři krát týdně na střelnici, aby si mohli oddechnout od všech povinností, které je v běžném světě sužovaly.
O prázdninách, kdy Skye již měla jedenáct let, k ní přiletěla s dopisem o přijetí do Bradavic. S nadšením začala pobíhat po jejich skromném domě a mávala dopisem nad hlavou, smála se. S otcem se ihned domluvila na výletu do Londýna, kde si musela jako každý jiný nakoupit všechny potřeby do školy. V září spolu s ostatními studenty nastoupila do školy a Moudrý klobouk ji zařadil do modré koleje.
Během následujících pěti let si Skye začala řádně užívat svého života. První ochutnání alkoholu, cigaret a mnoho jiných ojedinělých zkušeností.
Má ráda: čokoláda, káva, hudba, klavír, elegance
Nemá ráda: povyšování, neupravenost
Silné stránky: hbitost, přirozená inteligence, cílevědomost
Slabé stránky: netrpělivost, výbušnost
Rozčiluje ji: neochota pomoci, sobeckost
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama