Profil - Roxanne Bell

25. ledna 2014 v 9:01
Celé jméno: Roxanne Elizabeth Samantha Bell
Přezdívka: Roxy
Datum narození: 12. 4. 2071
Národnost: Skotská
Krevní status: Smíšená

Ročník: Čtvrtý
Kolej: Zmijozel
Hůlka:
Patron: Zatím neumí kouzlo na vyvolání patrona
Bubák: Její mladší sestra, která by byla krásnější než ona

Mazlíček: Kulíšek
Její malá sovička Asha (z fontány příznivé sudby od Barda Beedleho) je roztomilý drobounký kulíšek. Nezvládne tak namáhavé cesty, ale dokáže být pořádně vytrvalá. Její panička jí miluje a nedá na ni dopustit. Sovička je velice vděčná za každé dobré slovo nebo dobrotu. Je mazlivá, ale dokáže nepřátelé a bolestivě klovnout zobákem.

Vzhled: Roxanne má zrzavé rovné vlasy, které na slunci září jako oheň. Má je dlouhé až pod prsa a pečlivě se o ně stará. Nikdy jí neuvidíte s vlasy rozcuchanými. Často je nosívá jen tak spuštěné nebo jen v drdolu, či culíku. Tvář má trochu zakulacenou, ale je to na ní docela hezké. Má krásné zelené mandlové oči, které lemují černé řasy. Nosík má také kulatý a tvarován je jako bambulka. Rty má rovné a tenké, ale krásné rudé. Tvář ji také zdobí hodně pih, pro někoho údajně roztomilých. Hrudník má již docela vyvinutý a to i na její věk. Rozhodně se za něj nestydí. Postavy je ne příliš vysoké, ale za to je mrštná a hubená. Na tváři nemá moc často úsměv.
Obléká se elegantně, ale stylově. Ráda nosí legíny nebo džíny, jednoduchý top nebo tílko a nějaké šátek kolem krku. Věří, že v jednoduchosti je síla. Na hradě samozřejmě musí nosit uniformu, což často nedodržuje nebo ji má jen poloviční. Košili nosí více rozepnutou než se sluší, kravatu lajdácky uvázanou, či ovázanou kolem hlavy a hábit na ten často zapomene. Pokud ji ale uvidíte v normálním oblečení, poznáte, že má snadný a zároveň originální styl oblékání. Šaty nosí zřídka kdy a ráda nosí čelenky, prsteny, ruce jí chrastí náramky a na krku nosí náhrdelníky. Všechno její oblečení má většinou tmavší barvy jako je modrá, zelená a rudá. Zdůrazňuje si oči trochou linek a řasenky, ale přírodně má oči už tak krásné.
Celkově působí chladně a nedostupně. Je velice půvabná, elegantní a charismatická. Chlapci na ní většinou zírají, někdy i s otevřenou pusou.


Povaha: Její povaha je dosti těžko popsatelná. Někdy se chová jako královna ledu a chladu a jindy je zas přívětivá. Spíše se ale chová jako pyšná princezna. Drží si od lidí odstup a pokud je nepozná lépe nechce jim vyzrazovat osobnější věci z jejího života.
Pokud se ale uvolní a trochu odreaguje dokáže se nahlas smát a někdy i skoro hýkat smíchy, což se na dámu jako ona nehodí. S přáteli si pak dokáže užít zábavy jako každý, jen jí chvíli trvá než opadne její počáteční ledová slupka.
Nebaví se jen tak s někým a pečlivě si vybírá své přátelé. Lehce ale své nepřátelé.

Rodina:
Matka- Elisa Amelia Bell, narozena dne 14.8. 2048, smíšená, chodila na krásnohůlky, laktvaroložka, Roxy svou matku miluje, ona ji vždy ve všem podpořila.
Otec-Roxanne je jeho jméno neznámé, to ví jen její matka, --.--. 2045, smíšený, Zmijozel, ---, nezná ho a nechce s ním nic mít, ani neví jestli je mrtvý nebo stále žije, nenávidí ho.
Sestra: Denerys Lila Bell, narozena 22.11. 2076, smíšená, zatím nestuduje, Roxanne má svou sestru ráda, ale bojí se, že až vyroste bude Deny hezčí než ona.

Historie: Narodila se do rodiny, která ji zahrnovala láskou. Zdálo se, že je vše v pořádku, ale když byli Roxy dva roky její otec ji opustil a její matku také. Matku to velice ranilo a začala se utápět v depresích. Nakonec se ale vzchopila a začala řádně vychovávat svou dceru. Začala řádně pracovat jako lektvaroložka a vydělávat si. Neměli se špatně, dokázala se postarat o domácnost a opět našla lásku.
Za pět let po narození Roxanne se narodila Denerys. Oblíbenkyně její matky. Zahrnovali ji se svým přítelem láskou a na Roxy skoro zapomněli. Ona se tak naučila o sebe starat sama.
Po čase se u ní začali projevovat magické schopnosti a ona už věděl, kde je její vysněné místo. Patřila do Bradavic. Když jí pak přišel dopis, že byla na školu přijata a že počítají s její účastí v dalším školním roce byla nesmírně nadšena a hned se začala balit. Do školy se těšila jako malé děcko. Vybrali ji i do její chtěné koleje a ona byla zase šťastná.
Teď si žije spokojeně. Je trochu odloučená od rodiny, ale nevadí jí to. Pokud ale začne do Bradavic chodit její sestra asi se zblázní. Nechce jí tam a bojí se, že jí vezme všechny přátelé a bude proti ní. V tomhle směru je dost paranoická.

-Má ráda tanec, zpěv, knihy
-Nemá ráda pavučiny, špatné jídlo, nepořádek a vlezlé otravy
-Její silnou stránkou je samostatnost
-Slabou zase lajdáckost
-Rozčiluje ji podlézání
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama