Pomôžeš?

25. ledna 2014 v 13:21
Náš RPG blog je stále ešte v zárodku, ako si môžete všimnúť, no stále sa ho snažíme dorábať a zlepšovať, snáď aj k vašej spokojnosti, aj k spokojnosti všetkých. Práve preto, aby sa tu páčilo vám všetkým, tak sa obraciame na vás - viac hláv, viac rozumu - chceli by sme dorobiť Rokville a Londýn.

Čo by ste v nich chceli vidieť, kam by ste radi chodili a kde radi hrali? Kam by ste radi nakupovali a čo by ste uvítali ako hraciu knihu a čo len obyčajný obchod alá článok?

V Rokville samozrejme nesmú chýbať U troch metiel, či Medové labky, ale ostáva ešte veľa kaviarní, domov a miest, ktoré sa týkajú aj Londýna, kde by ste radi chodili a hrali? Vieme tie základy, ktoré musia byť, ale nejaké tie špeciálne nápady a priania potešia a my z nich vyberieme tie najlepšie a najvhodnejšie, aby ste sa všetci dobre zabavili.


P.S. Pridajte sa k nám na našu fandom stránku na Facebooku.


 


Komentáře

1 Mereditn Adriana Rivera (H) | 25. ledna 2014 v 13:39 | Reagovat

Možná by nebyla od věci Chroptící chýše, nebo nějaké podobné tajemné místo, časem by se k němu mohla vázat i akce.

Dál třeba nějaký obchod, vedený třeba v něčím sklepě, který by oficiálně neexistoval? Studenti by získali heslo (a tím přístup do něj) za odměnu a mohly by si tam pořizovat ne úplně běžné věci (alkoholem počínaje zakázanými magickými předměty konče)? O obchodě by oficiálně profesoři nevěděli, k heslu by se studenti mohly dostat třeba při lnění úkolů typu "jdi a vykliď tu strašně dlouho nepoužívanou učebnu", nebo by jim ho na základě jejich chování někdo neznámý poslal.

V Londýně by určitě nebyl od věci hotel, nebo alespoň hostel, určitě nějaká mudlovská obchodní centra a restaurace, možná i bazén nebo kluziště,prostě místo na sport.

Dál nějaký noční podnik, alespoň pro starší? Bar, nebo diskotéku. Pro mladší (ale i pro některé starší, jako je zrovna Meredith) by byl skvělý i lunapark.

2 Skye R. Murray (H) | 25. ledna 2014 v 18:45 | Reagovat

Já bych určitě uvítala nějakou kavárnu či čajovnu, rozhodně nějakou menší, kam by se mohl kdokoliv zahrabat a v klidu strávit několik chvil.
Dál by podle mě nebyla na škodu někde nějaká knihovna pro nějaké ty knihomoly.
Do Londýna bych možná umístila nějaký koupaliště nebo alespoň bazén. A na škodu by nebyl nějaký park nebo místo na hraní u Temže nebo nějaká zapadlá málo užívaná ulička.

No, jinak v podstatě souhlasim s Meredith.

3 Angelica Miya Leuthood (M) | 25. ledna 2014 v 19:06 | Reagovat

Ja by som si napríklad predstavovala v Londýne klasiku ako je Deravý kotlík, k tomu šikmú uličku, kde by mohli byť nehráteľné miesta ako obchody, plus možno by som uviítala čajovňu spoločne s cukrárňou a zmrzlinárňou Florenca. DK by som nbrala ako knihu, v Londýne by som asi dala park, nejakú tú obitnú časť, ak by sme chcli jazdiť domov, napríklad. V prasinkách určite klasiku ako metly, možno nástupište, to isté s tým nástupišťom do Londýna a potom nejaké to nádvorie aplus tie nehráteľné by som dala obchody. Tam by sa hodilo mať v prasinkách nejaký ten pub, kde by sa chodili študenti odreagovať, napríklad diskotéka, pub, bar a tak. Lebo v Londýne sa to na tú chvíľku neoplatí si myslím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama